AdGuard – mistrzowskie oprogramowanie blokujące reklamy

Autor:

   |

Większość znanych marek wydaje majątek na reklamę, zatrudniane są w tym celu gwiazdy kina i estrady. Agencje reklamy w obecnych czasach zarabiają krocie. Wszyscy chyba znamy powiedzenie, że reklama, jest dźwignią handlu, prawda to uniwersalna znana od wielu, wielu lat nadal aktualna. Tylko czy musimy się na to godzić, żeby ciągle je oglądać?

Ratunku, reklamy atakują!

Reklamy atakują nasz z każdej strony, dosłownie. Jesteśmy zasypywani nimi w telewizji, czasem człowiek się zastanawia czemu te „wspaniałe” reklamy przerywane są małymi fragmentami filmu, w radiu dzieje się dokładnie to samo na kilka minut audycji przypada chyba tyle samo reklamy. Do tego internet, to już temat rzeka. Ilość internetowych reklam naprawdę potrafi zaskoczyć. Jeżeli posiadamy w domu, wspólny komputer, czy inne urządzenie mobilne i przez przypadek zapomnimy wylogować się z portalu społecznościowego, czy konta internetowego każdy z domowników, będzie wiedział co oglądaliśmy. Dosłownie, możemy zapomnieć o zamówieniu mężowi, żonie czy dzieciom jakiegoś miłego prezentu- niespodzianki, wyskakujące okna z reklamami od razu zdradzą naszą tajemnicę wraz ze wszystkimi szczegółami. Reklamy w teorii powinny być dla nas pozytywne, są przecież personalizowane, powinny pomóc nam szybko dokonać zakupów, pokazują przecież to, czego poszukujemy. Jednak wszystko powinno mieć jakieś ograniczenia. W którymś momencie wytrzymałość każdego z nas dochodzi do krytycznego momentu, granicy wytrzymałość, każdy z nas kiedyś powie dość. Na szczęście jest lekarstwo na nasze bolączki. Skuteczny bloker naszych problemów.

Gwiazdą komputera jest AdGuard!

Duże koncerny internetowe, jak np. Google stosują zasadę zero tolerancji dla aplikacji walczących z reklamami. Dla osób, które nie mogą już patrzeć na natrętnie wyskakujące okienka reklamowe, stanowi to prawdziwy problem. Teoretycznie, istnieją na rynku przeglądarki filtrujące, jednak ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. I tu możemy pozwolić na wejście do naszego życia w sieci prawdziwej gwieździe AdGuard – oprogramowania w pełni po polsku.

Co to jest AdGuard?

AdGuard najprościej mówiąc jest oprogramowaniem blokującym praktycznie wszystkie rodzaje reklam w Internecie. AdGuard stanowi, bardzo skuteczny sposób, który pozwoli nam pozbyć się uporczywych, natrętnych reklam. Eliminuje możliwość śledzenia nas online. Dodatkowo stanowi też, skuteczne zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem.

adguard

Przetestuj AdGuard za darmo

adguard download

Skorzystaj z 14-dniowej wersji próbnej i ciesz się ze wszystkich funkcjonalności!

Przejdź do strony pobierania

Co może dla nas zablokować AdGuard?

Blokada okien, które są dla nas uciążliwe, utrudniają nam bezproblemowe surfowanie po sieci jest bardzo ważne. Często, zwłaszcza kiedy pracujemy na komputerze i korzystanie z wyszukiwarki stanowi element naszej działalności zawodowej, niepożądane pojawianie się okien reklamowych może być szczególnie niewskazane. AdGuard, może to wszystko dla nas naprawić, dzięki niemu zablokujemy:

 • filmiki reklamowe, także te na YouTube
 • reklamy pływające
 • niepożądanie wyskakujące okna
 • banery reklamowe
 • reklamy tekstowe
 • systemy śledzenia
 • oprogramowanie, które szpieguje
 • adware (niepożądane oprogramowanie do wyświetlania reklam, które występuje na naszej przeglądarce)
 • szkodliwe oprogramowanie.

AdGuard blokuje dla nas to, co uciążliwe, nie przepuszczając tego co nas irytuje. Banery, reklamy tekstowe nie będą nas już niepokoić. Co ważne AdGuard zapewnia nam bezpieczeństwo poprzez możliwość zablokowania programów szpiegujących. Skutkiem działalności AdGuard, jest przyspieszenia ładowania oraz oszczędzenie przepustowości, dzieje się tak, przez to, że niechciane strony nie wyskakują i nie spowalniają pracy naszego sprzętu.

Jak wypada AdGuard w porównaniu z innym oprogramowaniem tego typu?

Przewagą AdGuarda jest niezaprzeczalnie jego lekkość, przez co urządzenie, na którym jest zainstalowany nie jest spowolnione. Korzystanie ze stron posiadających skrypty Anti- AdBlock, jest możliwe przy włączonym blokerze. Program posiada też nowoczesną oprawę graficzną. Musimy pamiętać o tym, że zapewnienie pełnej mocy działania AdGuard będziemy mieli po pobraniu go ze strony producenta i zakupie wersji premium, która oferuje najbardziej zaawansowaną blokade reklam na świecie. Istnieją również darmowe dodatki AdGuard do przeglądarek Firefox, Chrome oraz Opera, jednak według przeprowadzonych przez nas testów, inwestycja w wersję premium jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Dostepna jest ona jako samodzielne oprogramowanie na Windows, Linux, OSX, iOS i Android. Ponadto musimy uważać na aplikacje posiadające bardzo podobne nazwy jednak ich funkcjonalność jest znacznie ograniczona.

Przejdź do strony producenta

Nasza działalność w sieci jest nierozerwalnie związana z istnieniem i wyświetlaniem reklam. Dzięki nim możemy czytać pewne treści, czy oglądać wybrane filmy za darmo. Powinno to jednak stanowić nasz wybór, gdzie po czytelnej informacji, że dzięki tej reklamie oglądamy, czy czytamy za darmo. Jednak to, co się dzieje w ostatnich latach to po prostu zasyp reklam, dosłownie. Jednak na szczęście nie jesteśmy w tym wszystkim bezbronni mamy naszą odpowiedź na natręctwo reklam- AdGuard. Dlatego korzystajmy z tego dobrodziejstwa zbierającego same pochlebne opinie w internecie, są ich już tysiące. Także wreszcie będziemy mogli spokojnie surfować w sieci i oglądać to, co chcemy, pobierając AdGuard dajemy sobie komfort przeglądania. Recenzując AdGuard z punktu widzenia użytkownika, można powiedzieć, że spełnia on obietnice producenta, a pozytywne opnie głoszone na jego temat nie są przesadzone, na pewno warto go pobrać, bez względu na jakim systemie pracujemy Mac, iOS, Android czy Windows, spełnia on swoje zadanie rewelacyjnie.

 

AdGuard – opinie i oceny

AdGuard, przez cały czas swojego istnieja zdobył ogromną rzeszę fanów. O niezwykłej skuteczności oprogramowania świadczy tysiące pozytywnych opinii, którymi dzielą się użytkownicy m.in. na oficjalnej stronie oprogramowania. Według statystyk zamieszczonych w witrynie, AdGuard został oceniony na 4.9/5 przy ponad 5000 opinii. Ponadto AdGuard może się pochwalić doskonałą oceną w wiarygodnym i popularnym serwisie agregującym opinie – TrustPilot. Oprogramowanie zostało ocenione i zopiniowane przez ponad 6000 użytkowników, otrzymując ocenę “Doskonały”.

Cena AdGuard Premium

AdGuard oferuje 2 rodzaje pakietów. Osobisty oraz Rodzinny.

Pakiet osobisty pozwala na instalacje oprogramowania na 3 urządzeniach jednocześnie i kosztuje:

 • 8.91zł + VAT na miesiąc (płatność roczna)
  lub
 • 277.11zł + VAT dożywotnio

Pakiet rodzinny pozwala na instalacje oprogramowania na 9 urządzeniach jednocześnie, a cena to:

 • 19,50 + VAT na miesiąc (płatność roczna)
  lub
 • 596.9zł + VAT dożywotnio

Pobierz AdGuard za darmo (14-dniowa wersja próbna)

4 komentarze
 1. matey
  Odpowiedz

  AdGuard ma świetne opinie w Internecie i osobiście nie dziwię się, ponieważ spisuje się dużo lepiej od wtyczki Adblocka w Chrome. Przeglądarka nie zamula jak przy Adblocku w Chrome, Adguard jest dużo skuteczniejszy w blokowaniu reklam, a dodatkowo blokuje też banery i inne wynalazki w aplikacjach. Głównie polecam z tego powodu, że praktycznie się nie odczuwa żadnego dodatkowego obciążenia i nie jest taki “toporny” jak alternatywne rozwiązania w formie rozszerzeń do Chrome, Firefoxa itp.

 2. AgnieszkaDo
  Odpowiedz

  Nigdy nie doświadczyłam Internetu bez reklam, dopóki nie kupiłem AdGuarda. Mam go od kilku lat i już nigdy się nie rozstane z tym programem. Uwielbiam go!!!!

 3. kazarM
  Odpowiedz

  Mam AdGuarda na obu komputerach, które posiadałem przez lata i…

  Jestem mega wdzięczny, że mogę czytać artykuły, nie będąc ciągle rozpraszany przez miliony reklam, wyskakujących okienek i powiadomień

  Ponadto naprawdę doceniam ich przyjazną, pomocną obsługę, gdy tylko pojawi się jakiś problem, chociaż osobiście skorzystałem z niej tylko raz.

  Marcin

 4. Kamil
  Odpowiedz

  Trzeba zobaczyć i wypróbować 😀 nie słyszałem o takim rozwiązaniu.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej