Nowości od marki Apple na 2020 rok

Autor:

   |

Rok 2020 zapowiada się niezwykle ciekawie, jeśli chodzi o nowinki, które przygotowuje dla nas niezawodna firma Apple. Co dokładnie pojawi się w nowym roku i czy warto na to czekać?

Nowy iPhone SE 2 już wiosną

Jeśli planujemy zakup nowego telefonu, warto zaczekać z tym do wiosny. Firma Apple szykuje dla nas nową odsłonę iPhone’a SE, który będzie różnił się od swojego poprzednika większym rozmiarem oraz inną obudową. Już wiadomo, że będzie posiadał 3GB pamięci RAM oraz wbudowany procesor A13.

Nowy iPad już w tym roku

Nowy iPad nareszcie ma posiadać potrójny aparat i oczywiście nie może zabraknąć w nim doskonałej płyty głównej wykonanej w technologii Liquid Crystal Polimer. Dodatkowo urządzenie będzie wyposażone w podświetlaną klawiaturę oraz ma posiadać nowy mechanizm nożycowy. Apple wyróżnia się niezawodnością swoich produktów, lecz w razie jakichkolwiek awarii serwis produktów Apple pozwala na ich szybką naprawę.

Zapowiedź nowego MacBook’a Pro

Nowy MacBook Pro powinien jeszcze w tym roku trafić do rąk klientów na całym świecie. Gabaryty urządzenia pozostaną bez zmian, jednak nowością będzie, większy 16-calowy wyświetlacz. Oczywiście Apple zmieni także podzespoły w nowym MacBook’u, aby jeszcze szybciej i wydajniej pracował. Jeśli posiadamy starszy model MacBook’a, który uległ awarii, serwis MacBook błyskawicznie przywróci go do pracy

iPhone 12 jeszcze tej jesieni

Fani dobrych i sprawdzonych smartfonów z niecierpliwością muszą poczekać do jesieni, kiedy Apple zaprezentuje nowy iPhone 12. Procesor Apple A14 oraz wyświetlacz o przekątnej 5. 4 cala, 6. 1 cala oraz 6. 7 cala. Swoje starsze modele będziemy mogli naprawić w autoryzowanych serwisach. Serwis iPhone znajdziemy w każdym większym mieście.

Zepsute urządzenie Apple – co zrobić?

Firma Apple przykłada się do tworzenia bezawaryjnych i długożywotnych urządzeń, jednak od czasu do czasu wymagają one drobnych napraw. Serwis produktów Apple umożliwia nam zdiagnozować i naprawić urządzenie. Serwis MacBook szeroki zakres napraw pogwarancyjnych oraz duży wachlarz możliwej rozbudowy Twojej maszyny. Diagnozowania i napraw sprzętu Apple dokonują wykwalifikowani technicy, więc serwis iPhone to gwarancja bezpiecznego rozwiązania każdej usterki.

1 komentarz
  1. fachowarynka
    Odpowiedz

    ciekawe czy ta sytuacja z koronawirusem będzie miała wpływ na premiery nowości od Apple i nie tylko. no cóż, zobaczymy, jak na razie świat zwolnił…

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej