Tinder Gold za darmo. Sposób na darmową funkcjonalność Tindera Premium.

Autor:

   |

Czy chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć Tinder Gold za darmo, nie płacąc za niego? W tym artykule dowiemy się, jak obejść i zdobyć funkcjonalności Tindera Premium za darmo. Ponadto chcemy od razu zaznaczyć, że obecnie nie istnieją inne sposoby na zdobycie Tinder Gold czy Premium. Jeżeli trafisz w Internecie na strony, które zachęcają Cię do pobrania “hacków” do Tindera w formie aplikacji na telefon (głównie Android), to możesz być pewny, że:

  • Twój telefon zostanie zainfekowany, co może prowadzić do różnych szkód, w tym m.in. utraty pieniędzy z konta bankowego.
  • Naoglądasz się setek reklam, pobierzesz dodatkowe wymagane aplikacje, a darmowego Tinder Gold lub Tinder Premium wciąż nie uświadczysz.

Obecnie dostać darmowego Tinder Golda jest bardzo trudno i najczęściej jest to niemożliwe. Od czasu do czasu (raz lub dwa razy w roku) pojawiają się ciekawe akcje promocyjne we współpracy ze znanymi markami, w których faktycznie można otrzymać voucher na Tinder Gold lub Tinder Premium. Na przykład w poprzednim i obecnym roku wraz we współpracy Tindera z Huawei można było otrzymać darmową subskrypcję Tinder Plus na 6 miesięcy (jednak warunkiem koniecznym było “kombinowanie” w postaci łączenia się poprzez VPN i oszukiwania systemu). Niestety niektórzy użytkownicy raportowali, że takie działania doprowadziły do bana ze strony Tindera. Patrząc na sytuację związaną z darmowymi opcjami premium na Tinderze można dojść do wniosku, że firma stojąca za aplikacją bardzo stroni od udostępniania jakiejkolwiek możliwości korzystania z funkcjonalności premium za darmo. Jedyną rozsądną i możliwą opcją jest kupno voucherów / kart podarunkowych, które faktycznie w internecie można znaleźć taniej, aniżeli po cenach bazowych w aplikacji.

W niniejszym artykule co prawda nie będziemy przedstawiać sposobu na uzyskanie darmowego Tinder Gold lub Tinder Premium, ponieważ na ten moment taki nie istnieje, jednak pokażemy trick, dzięki któremu uzyskamy jedną z funkcjonalności Tinder Gold, czyli zobaczenia kto nas polubił. Niestety artykuł ten będzie poświęcony użytkownikom bardziej obeznanym z technologiami.

Zanim zaczniemy, chcielibyśmy ostrzec, że korzystasz z tej metody na własne ryzyko.

A więc, czy jesteś gotowy?

To co zamierzamy zrobić, to wykorzystać lukę w API tindera, która pozwoli nam ominąć ograniczenia darmowego konta i korzystać z funkcjonalności Tindera Premium za darmo.

Chociaż Tinder jest w pełni świadomy tego błędu i kilka osób zgłosiło go do nich, zespół Tindera postanowił go zignorować. Być może tak właśnie działa ich API i wprowadzanie w nim jakichkolwiek zmian może zepsuć ich aplikację.

Niezależnie od tego, jaki jest powód, korzystanie z darmowych usług Tinder Gold bez konieczności płacenia może być ekscytujące.

Dlaczego Tinder Gold?

Tinder jest aplikacją randkową, która dopasowuje użytkowników na podstawie polubień. Gdy ktoś polubi Twój profil, przesunie palcem po Twoim profilu w prawo, otrzymasz za to polubienie, co będzie oznaczało, że do niego pasujesz. Problem polega na tym, że jeśli nie jesteś użytkownikiem Tindera Gold to nie możesz zobaczyć, kto polubił Twój profil, a jedyne, co możesz zobaczyć, to jego niewyraźne, zamazane zdjęcie. Aby zobaczyć, kto kryje się za tym zamazanym zdjęciem, musisz wykupić subkskrypcje Tinder Gold. To dość podstępna taktyka, by skłonić użytkowników do wykupienia usługi premium.

Jak korzystać z funkcjonalności Tinder Plus / Gold za darmo?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, aby zobaczyć, kto polubił Twój profil musisz posiadać złotą subskrypcję Tindera. Dobra wiadomość jest taka, że Tinder zamazuje zdjęcia po stronie aplikacji, a nie po stronie serwera. Za zamazanym zdjęciem nadal będzie pełne zdjęcie, które czeka na ujawnienie 🙂

Aby odblokować zdjęcia jak w przypadku Tindera Premium, musisz trochę popracować i odwrócić działanie API.

Jest tam kilka nagłówków żądania, które są do tego wymagane. Są one łatwe do uzyskania, więc nie musisz się zbytnio martwić.

Po pierwsze, musisz zalogować się na swoje konto w serwisie Tinder za pomocą przeglądarki (na komputerze). Po zalogowaniu się musisz otworzyć konsolę deweloperską. Możesz ją otworzyć, klikając prawym przyciskiem myszy na stronie i wybierając opcję Zbadaj lub Zbadaj element (w zależności od wybranej przeglądarki.) Możesz też użyć skrótu Ctrl + Shift + I aby uzyskać dostęp do narzędzi dla programistów. Po przejściu do konsoli programisty kliknij kartę Sieć.

Odśwież stronę, aby znaleźć nagłówki żądań. W tym miejscu należy wyszukać następujące nagłówki:

Następnie należy wykonać żądanie do punktu końcowego, aby uzyskać rozmazane zdjęcie. W tym celu należy skorzystać z usługi o nazwie Postman, która umożliwia wysyłanie żądań do punktu końcowego. Odwiedź poniższy adres URL i utwórz konto.

https://identity.getpostman.com/login

Po zalogowaniu się wykonaj żądanie do punktu końcowego, aby uzyskać następujący wynik, w którym znajdziesz odkryte zdjęcie.

I gotowe, udało Ci się pobrać odkryte zdjęcie!

Ważnym parametrem jest tutaj X-Auth-Token, który powinien być aktualizowany co tydzień lub w przypadku niepowodzenia. W takich przypadkach wystarczy ponowić żądanie i można dalej działać.

Teraz, gdy już wiesz, jak uzyskać dostęp do zdjęć wystarczy, że je porównasz z wyskakującymi użytkownikami Tindera i sparujesz się z wybranymi przez Ciebie osobami. Niestety metoda ta nie jest idealna, a niektórzy użytkownicy sobie z nią nie poradzą, jednak jest to jedna z faktycznie działających i niepróbujących wykraść Twoich danych prywatnych z telefonu (np. poprzez instalacje “Modów”, “Hacków” do Tindera Gold). Wystarczy wpisać w Google “Tinder Gold App” lub “Tinder Gold Hack” aby trafić na dziesiątki stron twierdzących, że pobierając ich oprogramowanie otrzymasz bezpłatnego Tindera Gold. Jest to oszustwo, a konsekwencje z instalacji takich “apek” mogą być bardzo nieprzyjemne. Najwygodniejszym sposobem jest kupno karty podarunkowej do Tindera, które w różnych Internetowych sklepach są tańsze, aniżeli kupując Tinder Gold bezpośrednio w aplikacji.

1 komentarz
  1. mtel
    Odpowiedz

    Sposób działa, dzięki za podzielenie się 😉

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej