Jak pobierać płatne aplikacje z Google Play za darmo na Androidzie

Autor:

   |

Pobieraj płatne aplikacje w Google Play za darmo na smartfony z systemem Android. W tym artykule porozmawiamy o tym, jak pobierać płatne aplikacje za darmo na smartfony z Androidem. Zapoznaj się z nimi poniżej aby zdobyć niezbędne informacje.

Niektóre aplikacje w sklepie Google Play nie są dostępne do pobrania za darmo. Istnieje wiele przydatnych aplikacji, które można pobrać ze sklepu, ale trzeba za nie zapłacić określoną kwotę. Jeśli chcesz pobrać te aplikacje, nie wydając nic, jesteś na właściwej stronie. Oferujemy Ci wskazówki i sztuczki, które pomogą Ci uzyskać płatne aplikacje z Google Play na android za darmo.

Jak pobierać płatne aplikacje z Google Play za darmo na Androida

1. Wyszukiwanie płatnych aplikacji za darmo w Google

W dzisiejszych czasach Google jest jedną z najczęściej używanych wyszukiwarek internetowych. Jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytania, Google z pewnością zapewni Ci odpowiednie wyniki. Musisz tylko użyć odpowiedniego słowa kluczowego, aby znaleźć to, czego potrzebujesz.

Oto, jak możesz pobierać płatne aplikacje za pośrednictwem Google:

  • Otwórz stronę wyszukiwarki Google.
  • Wpisz hasło płatna aplikacja Google i kliknij szukaj.
  • W zależności od słowa kluczowego Google dostarczy Ci to, czego potrzebujesz. Pamiętaj jednak, aby podać konkretne słowo kluczowe. Na przykład wpisz nazwę płatnej aplikacji, a następnie dodaj frazy, takie jak “darmowa” lub “pobierz za darmo”, bądź użyj odpowiednich zwrotów po angielsku np. “free download” lub “free apk”. Po wykonaniu tych czynności zostanie wyświetlona lista witryn lub łączy, za pomocą których można pobierać płatne aplikacje na Androida za darmo. Możesz spróbować kliknąć każdą stronę lub łącze, aby znaleźć najlepsze miejsce do pobierania płatnych aplikacji.

Przy tej metodzie należy zachować szczególną ostrożność, aby nie trafić na fałszywe strony, które zamiast pożądanej aplikacji oferują wirusa.

2. Włącz instalacje z nieznanych źródeł

Sklep Google Play jest najbardziej znanym rynkiem aplikacji dla smartfonów z systemem Android, ale nie jest to jedyny taki rynek. Istnieją inne witryny, w których można pobrać aplikacje na Androida. Jednak zanim będzie można pobierać i instalować aplikacje z witryn innych firm, należy umożliwić to urządzeniu. Domyślnie Google nie zezwala na instalowanie aplikacji spoza Sklepu Play, ale możesz dostosować to ustawienie do swoich potrzeb.

Oto, co musisz zrobić:

  • Przejdź do menu ustawień.
  • Odszukaj zakładkę Bezpieczeństwo i kliknij ją.
  • Następnie znajdź opcję “Nieznane źródła” i włącz ją.
  • Pozwoli to na instalowanie aplikacji dla Androida spoza marketu Google Play.

Uwaga: Należy uważać na pobieranie aplikacji z niebezpiecznych witryn, ponieważ telefon może zostać zainfekowany złośliwym oprogramowaniem lub wirusami.

3. Pobieraj aplikacje za darmo z innych marketplace’ów

Marketplace’y innych firm umożliwiają pobieranie płatnych aplikacji za darmo. Musisz tylko wykonać pewne zadania lub zainstalować własne appki oferujące dostęp do zewnętrznych katalogów aplikacji. Marketplace’y te udostępniają aplikacje za darmo, a czasami udzielają ogromnych rabatów.

Niektóre z popularnych baz danych innych firm to AppGrooves, AppGallery, Getjar, Apkbucket i wiele innych. Możesz odwiedzić te strony i postępować zgodnie z instrukcjami, aby pobrać płatne aplikacje za darmo.

Uwaga: Niektóre płatne aplikacje mają rozszerzenia .apk, które można pobrać z różnych witryn. Aby móc z nich korzystać, należy najpierw przenieść te rozszerzenia z komputera na telefon komórkowy.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej