Wymarzony prezent Świąteczny od Dreame, który ułatwia życie. Top 3 odkurzacze od Dreame, które warto podarować

Autor:

   |

Święta tuż tuż. Warto zatem zaopatrzyć się w ostatnie prezenty. To już ostatni dzwonek na ich zakup. Jeżeli nie macie pomysłu, to urządzenia ułatwiające życie zawsze są dobrym wyborem. Funkcjonalne sprzęty na pewno będą użytkowane na co dzień. Warto poznać ofertę odkurzaczy od Dreame, a dokładnie top 3 modele.

Top 1: robot sprzątający Dreame D9 Max – ty się relaksujesz, a on sprząta 

Na pewno najkorzystniejszym rozwiązaniem zapewniającym wygodę na najwyższym poziomie jest robot sprzątający. Będzie to odpowiedni prezent świąteczny dla każdego i na pewno każdy go doceni. Jego działanie można podsumować zdaniem – ty się relaksujesz, a on sprząta. Wystarczy ustalić harmonogram jego pracy i go zaprogramować dzięki wykorzystaniu dedykowanej aplikacji. Dreame D9 Max ma tylko ok. 10 cm wysokości, zatem może wysprzątać także przestrzeń pod meblami posadowionymi na nóżkach. Wyposażony jest w laserowe skanowanie pomieszczenia 360 stopni. Dzięki temu generuje mapy i optymalnie planuje trasę sprzątania, by wykonać pracę w jak najkrótszym czasie. Rozpoznaje także przeszkody, zatem nie zderzy się ze ścianą meblami ani przebiegającym zwierzątkiem domowym. Wyposażony jest w czujniki umożliwiające detekcję owych przeszkód, choć warto podkreślić, że może pokonywać takie o wysokości do 20 mm. Działaniem robota sprzątającego można sterować przy użyciu smartfona. W czasie gdy robot sprząta można zajmować się innymi sprawami, co jest dużym atutem. Urządzenie może nie tylko odkurzać, ale i mopować powierzchnię, gdyż wyposażone jest w mopa z mikrofibry. Samodzielnie wraca do stacji dokującej, gdy bateria jest już prawie rozładowana. Może pracować na jednym ładowaniu nawet 150 minut.          

Top 2: Dreame T30 – dla tradycjonalistów, którzy szukają odkurzaczy do różnych powierzchni 

Wśród sprzętów ułatwiających życie możesz wybrać także Dreame T30. Ten odkurzacz pionowy jest oczywiście bezprzewodowy, co już jest pierwszym plusem. Ponadto wyposażony jest w 5-stopniową filtrację. Dzięki temu eliminuje niemal wszystkie alergeny i roztocza. Razem z urządzeniem kupujesz również wymienne dysze. Można korzystać z uniwersalnej, ale również szczelinowej czy elektroszczotki. Ta ostatnia sprawdza się do czyszczenia tapicerki i docenią ją opiekunowie psów i kotów. Odkurzacz dostosowuje siłę ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Wykrywa i usuwa zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,3 mikrona. Może pracować na jednym ładowaniu nawet przez 90 minut.    

Top 3: Dreame H12 Core – dla zwolenników sprzętu 2w1, czyli czyszczenia na sucho i na mokro 

Ostatnim z odkurzaczy Dreame, na który chcemy zwrócić Twoją uwagę jest model H12 Core. Dzięki niemu można czyścić powierzchnię zarówno na sucho i na mokro. Do wyboru jest tryb Auto albo Suction. Ten ostatni służy do usuwania rozlanych płynów bez mopowania. Jednocześnie odkurzacz jest wyposażony w wyświetlacz LED, na którym pojawiają się powiadomienia, choćby dotyczące konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę. Warto podkreślić, że ten odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na nieczystości, ale i zbiornik na wodę brudną i czystą. Jednocześnie posiada funkcję samoczyszczenia szczotki po jej umieszczeniu na podstawie. Dzięki temu nie trzeba robić tego ręcznie. Jeżeli chcesz zakupić jeden z tych świetnych odkurzaczy, które ułatwiają życie w prezencie świątecznym, to zapoznaj się z ofertą na stronie: https://sklep.dreame-polska.pl/.    

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej