Torby papierowe z nadrukiem i opakowania fasonowe

Autor:

   |

Coraz częściej na ulicach naszych miast widzimy torby papierowe z nadrukiem i pudełka fasonowe. Niezależnie od długości geograficznej moda na opakowania fasonowe rośnie. Ten trend ma swoje uzasadnienie. Ceny toreb stają się coraz atrakcyjniejsze, reklamówki plastikowe wykonane są z nietrwałych materiałów i generują liczne problemy podczas użytkowania, torby papierowe z nadrukiem to idealna forma promowania własnej firmy.

Skuteczna wizytówka Twojej marki

Wśród szerokiej palety potencjalnych gadżetów reklamowych nadal najpopularniejszymi są długopisy, balony oraz pendrivy. Te jednak trudno zaprezentować szerszej publiczności. Zupełnie inaczej wygląda to z torbami papierowymi z nadrukiem oraz opakowaniami fasonowymi. Możemy na nich zamieścić logo własnej firmy wyeksponowane na przykuwającym wzrok wzorze, a dzięki temu, że są to produkty wielokrotnego użytku, konsumenci chętnie będą korzystać z nich podczas zakupów. W ten sposób torby trafiają do przestrzeni publicznej i działają jak reklama. Nie można także zapomnieć o innym ważnym czynniku wizerunkowym. CSR, czyli corporate social responsibility, to koncepcja budowania strategii uwzględniająca zasady zrównoważonego rozwoju. Rosnąca świadomość ekologiczna mieszkańców ma znaczący wpływ na dokonywane wybory konsumenckie. Polacy chętniej sięgają po produkty marek, które troszczą się o środowisko naturalne. Torba papierowa z nadrukiem (sprawdź ofertę https://www.drukomat.pl/torby-reklamowe) i opakowanie fasonowe (https://www.drukomat.pl/pudelka-fasonowe), w przeciwieństwie do zwykłych toreb foliowych są przyjazne środowisku i dzięki temu wysyłają sygnał do odbiorców, że nasza firma jest godna zaufania.

Pudełka fasonowe i torby papierowe – wiele zastosowań

Klienci doceniają uniwersalność i trwałość. Przeciętny czas użytkowania torby foliowej to około 25 minut. Po tym czasie produkt przestaje dla nas istnieć, trafia do kosza. Torby papierowe z nadrukiem są trwalsze, efektowniejsze oraz wygodniejsze w użytkowaniu. Można je wykonać na wytrzymałym papierze kredowym o wysokiej gramaturze, dzięki czemu idealnie sprawdzą się na zakupach. Opakowania fasonowe stworzone z wysokiej jakości tektury posiadają wygodne zamknięcie, przez co do powtórnego zapakowania nie potrzebują dodatkowych taśm. Nie może dziwić, że bardzo często są wykorzystywane jako efektowna forma wręczania prezentu najbliższym, oraz odpowiedni produkt do składowania drobnych przedmiotów w szufladach. Wszystko to sprawia, że raz zadrukowany materiał, reklamuje naszą markę przez wiele miesięcy.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej