Telewizja ze światłowodem – najlepsze oferty dostawców na wiosnę 2022

Autor:

   |

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert Internetu światłowodowego oferowanego w pakiecie z telewizją. Czy taki zestaw jest opłacalnym rozwiązaniem? Jaka oferta będzie obecnie najkorzystniejsza? Przekonajmy się!

Ile kosztuje pakiet telewizji z Internetem?

Ceny za Internet z telewizją, w zależności od operatora, wahają się pomiędzy 110 a 200 zł za pakiet światłowód 300 Mb/s + telewizja w abonamencie na 24 miesiące. Początek 2022 roku obfituje w liczne promocje oferujące taki pakiet już za 75 zł miesięcznie. Obecnie zarówno najwięksi dostawcy usług telekomunikacyjnych, jak i mniejsze firmy mają w swoich ofertach zestawy, które zawierają telewizję wraz z Internetem światłowodowym. Warto dokładniej porównać oferty usługodawców, ponieważ mogą one nieznacznie się od siebie różnić. Należy mieć na uwadze również to, że duże znaczenie w ostatecznej cenie za taką usługę ma lokalizacja użytkownika. Ceny pomiędzy poszczególnymi miastami mogą się mocno różnić.

Czy oferta łącząca telewizję ze światłowodem jest opłacalna?

Wybór pakietu Internetu światłowodowego i telewizji to przede wszystkim wygodne rozwiązanie. Wszystkie należności mamy na jednym rachunku, więc nie musimy pamiętać o różnych terminach opłat za usługi. Często również łączone oferty okazują się tańsze, niż gdybyśmy decydowali się na nie oddzielnie. Niektórzy operatorzy w ramach promocji oferują miesiąc bezpłatnej telewizji przy zakupie pakietu ze światłowodem. Łącze światłowodowe natomiast pozwala na oglądanie ulubionych seriali i filmów w najwyższej jakości 4K, oferując pełnię wrażeń z seansu.

INEA – najwyższa jakość i pełna swoboda w zasięgu ręki

Oferowane przez INEA pakiety gwarantują nieograniczoną swobodę w korzystaniu z Internetu światłowodowego. To, co wyróżnia pakiet INEA na tle innych usługodawców w Polsce, to najszybszy Internet, umożliwiający komfortowe korzystanie z kilku urządzeń w tym samym czasie, bez spadków szybkości i pingów. INEA zapewnia w każdym pakiecie internetowym łącze symetryczne o równej prędkości pobierania oraz wysyłania plików. Światłowód od INEA pozwala w pełni cieszyć się zasobami Internetu, oglądać filmy lub grać w gry online.

INEA pakiety, o których zawartości możesz zdecydować sam

Zestaw INEA światłowód i paczka telewizyjna START to najwygodniejsze na rynku rozwiązanie dotyczące konfiguracji pakietu telewizyjnego. TV HIWAY w pełni dostosowuje się do zainteresowań i potrzeb użytkownika, który może dowolnie dodawać wybrane pakiety, a następnie bez problemu je anulować.

24-miesięczny abonament to koszt zaledwie 79,90 zł za 300 Mb/s i 9,90 zł za paczkę telewizyjną START. Dodatkowo pierwszy miesiąc korzystania z telewizji jest darmowy. W przeciwieństwie do innych ofert, jakie znaleźć można wśród dostawców, tutaj użytkownik decyduje, co będzie oglądać i ile będzie płacił miesięcznie za cały zestaw. Każdą paczkę z programami telewizyjnymi można dodać do swojego zestawu, a następnie anulować, a jej koszt trzeba będzie pokryć jedynie w miesiącu, w którym była aktywna. Nie trzeba więc przez cały czas trwania abonamentu płacić za kanały, które obejrzy się „od święta”.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej