Szukamy najlepszego internetowego kantoru kryptowalut

Autor:

   |

Nabycie kryptowalut może okazać się jednym ze skuteczniejszych sposobów utrzymywania wartości nabywczej pieniądza. Umiejętne zainwestowanie w kryptowaluty może także przynieść ogromne zyski. Tradycyjne inwestowanie na giełdzie papierów wartościowych od jakiegoś czasu uniemożliwia prawidłowe przewidywania ruchów na rynkach, a co za tym idzie, bardzo trudno jest na niej zarobić.
Jest wiele czynników, które sprawiają, że dochodzi do takiej sytuacji. Globalny kryzys, niepewność jutra, inflacja, z którą boryka się cały świat, wzrastające koszta surowców i transportu – to wszystko sprawia, że firmy już dzisiaj stają przez nielada wyzwaniem „być czy nie być” na rynku i dalej świadczyć usługi lub sprzedawać towary, na które zmniejsza się popyt z powodu ograniczonych zasobów finansowych klientów. Tymczasem alternatywą dla obecnie mocno niestabilnej giełdy papierów wartościowych jest inwestowanie w kryptowaluty.

Jaki musi być idealny kantor krypto?

W przypadku typowego pieniądza wymienić go możemy na inną walutę zarówno „na miejscu”, jak i przelewem w Internecie. Co jednak zrobić, kiedy chcielibyśmy wymienić nasz pieniądz na kryptowalutę, albo kryptowalutę na złotówkę? Z pomocą tu przychodzą specjalnie dedykowane kantory kryptowalut. Taki rodzaj waluty możemy wymienić na trzy sposoby: korzystając z giełdy kryptowalut, działających online kantorów albo bezpośredni transfer pomiędzy portfelami. W tym artykule skupimy się na recenzji rosnących w popularność kantorów kryptowalut dostępnych w Internecie.

LISTA POLECANYCH KANTORÓW KRYPTOWALUT

 1. COM
  To kantor, który bez problemu obsługuje polskie karty bankowe. Daje możliwość to wymiany kryptowalut w wielu kierunkach, przykładowo możemy wymienić bitcoiny czy ether na złotówki. Kantor przetwarza zlecenia przez całą dobę i posiada wystarczająco duże rezerwy, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji. Charakteryzuje się także obiektywnie korzystnymi kursami wymiany walut. Oferuje także wsparcie techniczne. Działa już od 2017 roku.
 2. CASH
  Kantor ten także zapewnia wiele kierunków wymiany kryptowalut. Transakcje są w połowie zautomatyzowane, a nad ich bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni operatorzy. Zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa chroniący przed atakami hakerów. Oferuje także obsługę klientów na wysokim poziomie. Kantor funkcjonuje od 2019 roku.
 3. NET
  W tym kantorze klient rejestruje się automatycznie przy stworzeniu pierwszego zlecenia. Jest możliwość uzyskania dodatkowego rabatu na kolejne transakcje po pomyślnym zakończeniu wymiany. Kantor ten funkcjonuje od 2017 roku.
 4. NET
  Charakteryzuje się dużą szybkością transakcji – w nie więcej jak 15 minut. Oprócz tego gwarantuje zniżki dla użytkowników kantoru, którzy poddadzą się autoryzacji.
 5. ORG
  Ten kantor nie wymaga weryfikacji. Ciekawostką jest to, że każdy nowy klient otrzymuje na początek rabat w wysokości 0,05%. Im więcej transakcji, tym większy rabat zaczyna przysługiwać klientowi. Fajną funkcją jest możliwość skorzystania z sekcji, w której znajdziemy małe kompedium wiedzy na temat kryptowalut i inwestowania. Kantor zapewnia szybkie i półautomatyczne transakcje w zaledwie 15 minut.
 6. PL
  Kantor ten wprowadza rozwiązanie umożliwiające wymianę walut przez aplikację mobilną. Dodatkowo, umożliwia skorzystanie nie tylko ze strony internetowej, ale także w punktach stacjonarnych za gotówkę. Zapewnia możliwość zakupów cyklicznych.
 7. COINBASE
  To kantor, który powstał na potrzeby kryptowalut już w 2012 roku, na rynku działa od dziesięciu lat. Minusem jest to, że trzeba znać angielski, aby z niego skorzystać – na stronie nie znajdziemy polskiego tłumaczenia. Nie wymienimy też waluty na złotówki.
 8. Giełda Kryptowalut Revolut
  Revolut znany jest ze swoich innowacyjnych rozwiązań, które wprowadza także na rynek kryptowalut. Nowoczesne rozwiązania oferują pełne bezpieczeństwo transakcji. Giełda stworzona jest zdecydowanie do tego, by łatwiej wymieniać kryptowaluty, natomiast co do samego inwestowania może być mniej opłacalna. Więcej informacji o tym najnowszym rozwiązaniu Giełda Kryptowalut Revolut znajdziesz klikając na link w tekście.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej