Podpis elektroniczny – rozwiązanie przyszłości

Autor:

   |

Podpis e-Sign Infinite to nowoczesny system zapewniający przedsiębiorcom możliwość elektronicznego podpisywania dokumentów, w tym również umów. Dostępne są dwie wersje – podpis przez www lub na tablecie. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie sprawnie przygotować niezbędne pliki.

Wygodny dostęp do dokumentów – podpis elektroniczny

Elektroniczny podpis usprawnia proces przygotowywania dokumentów, a ponadto sprawia, że możemy w szybki i wygodny sposób zatwierdzić bądź odrzucić konkretne transakcje, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy. Zagraniczna podróż, nagły wyjazd lub praca z domu nie będą już stanowiły problemu – wystarczy zalogować się do swojego konta, aby skorzystać z funkcjonalności.

Rozwiązanie zawsze pod ręką

Za pomocą cyfrowej wersji podpisu e-Sign Infinite znacznie łatwiej jest mieć w zasięgu wszystkie ważne dokumenty, od umów (sprzedażowe, zlecenia etc.), przez protokoły i wnioski inwestycyjne, po dokumenty HR oraz wiele innych. Nie musimy martwić się sposobem ich przechowywania ani tym, jak zabrać je ze sobą wszędzie tam, gdzie potencjalnie mogą być użyteczne.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Podpis elektroniczny to bezpieczniejszy wybór niż tradycyjna wersja na papierze. Dlaczego? Przede wszystkim chroni go certyfikat cyfrowy, stanowiący doskonałą blokadę dla potencjalnych oszustów. Ponadto dokumenty elektroniczne trudniej jest sfałszować – przy każdej ewentualnej zmianie niezbędna będzie ponowna autoryzacja. Podpisu nie da się skopiować ani przenieść do innego miejsca – konieczne staje się złożenie nowego.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Cyfrowy podpis ma też zalety w postaci oszczędności – zarówno pod względem finansowym, jak i środowiskowym. Możliwość korzystania z dokumentów elektronicznych pozwala ograniczyć zużycie papieru oraz tuszu do drukarki, a zatem obniżyć koszty przeznaczone na te zasoby.

Podpis elektroniczny – usprawnienie codziennej pracy

Decydując się na podpisy elektroniczne, zyskujemy szereg korzyści. To rozwiązanie szybkie, efektywne i wygodne, a także zgodne z prawem. Intuicyjny interfejs systemu ułatwia zadanie i pozwala w razie potrzeby wygenerować potwierdzenia w formacie PDF. Jeden dokument może być podpisany przez wiele osób, a złożenie oświadczenia woli da się zrealizować przy użyciu wiadomości e-mail, SMS lub certyfikatu kwalifikowanego. Rozwiązanie cechuje również łatwość integracji (API) i dostęp z urządzeń mobilnych.

Jak działają podpisy elektroniczne? Podpis przez www lub na tablecie

Elektroniczne podpisy przez e-Sign Infinite realizowane są w dwóch wersjach – opcja za pośrednictwem strony www zajmuje jedynie kilka minut. Dokument podpisujemy online, a następnie uwierzytelniamy za pomocą poczty elektronicznej, SMS-a, skanu dokumentu tożsamości, przelewu, logowania do banku lub porównania twarzy przez system. Podpis na tablecie to także szybkie rozwiązanie – urządzenie z warstwą biometryczną zapewnia błyskawiczną weryfikację tożsamości.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej