Odnowiony iPhone – zakup telefonu w zgodzie ze środowiskiem

Autor:

   |

Już niebawem planujesz zmienić telefon na nowszy model? Jeśli w oko wpadł Ci smartfon Apple, koniecznie zastanów się, czy wolisz kupić nowy egzemplarz, czy jednak chcesz być bardziej eko i zdecydować się na wariant odnowiony. Dlaczego w ogóle warto wziąć pod uwagę zakup odnowionego iPhone’a? Powodów jest co najmniej kilka!

Odnowiony iPhone – tańszy od nowego

Odnowiony iPhone to bez wątpienia tańsza propozycja niż taki sam model kupiony prosto od producenta. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na topowy model z logo nadgryzionego jabłka, wybierz coś w sam raz na swoją kieszeń. Świetną odpowiedzią na Twoje potrzeby może być odnowiony iPhone, a więc sprzęt, który choć kiedyś był już używany, dziś znajduje się w stanie identycznym, jak nowe modele (lub jest niemal w takim samym stanie – z minimalnymi śladami użytkowania). Jeżeli więc nie musisz, nie przepłacaj!

iPhone – odnowiony i sprawdzony

Obawiasz się, że odnowiony telefon nie będzie prawidłowo funkcjonował? Nic z tych rzeczy – pod warunkiem, że zdecydujesz się skorzystać z proekologicznej oferty odnowionych iPhone’ów w T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty. Wystarczy wejść na stronę i z filtrów wybrać „Odnowiony Apple”. Wszystkie odnowione telefony zostały bowiem przetestowane i są w 100% sprawne. W większości wyposażone są także w nowe baterie. W żadnym zestawie nie zabraknie oczywiście nowej, oryginalnej ładowarki oraz 24-miesięcznej gwarancji importera, która zapewnia taką samą ochronę, jak w przypadku zakupu nowego urządzenia. Zero wad pixeli, śladów wypalenia ekranu czy jakichkolwiek wgnieceń – odnowiony iPhone jest idealną alternatywą dla nowego telefonu.

Odnowiony iPhone – czas eksploatacji

Wbrew pozorom, okres eksploatacji odnowionego iPhone’a może być taki sam, jak nowego egzemplarza. Dość powszechnym i błędnym przekonaniem jest założenie, że „żywotność” tego typu modeli zwykle jest krótsza z uwagi na sam fakt, że ktoś przed Tobą go używał. Przeciwnie – profesjonalnie odnowiony smartfon Apple posłuży Ci tak samo długo. Wymiana baterii czy dokładne sprawdzenie innych aspektów związanych z prawidłowym działaniem iPhone’a – zanim odnowiony telefon trafi w Twoje ręce, wszystkie jego komponenty zostaną kompleksowo przetestowane.

Żyj w zgodzie ze środowiskiem

Zakup odnowionego smartfona świetnie wpisuje się w trend na bycie eko. Jeśli więc środowisko naturalne i ekologia to pojęcia, które nie są Ci obojętne, i ważna jest dla Ciebie przyszłość naszej planety, koniecznie zastanów się nad tym rozwiązaniem. Tempo zwiększania się ilości odpadów w środowisku jest globalnym problemem. Aby jednak zminimalizować ilość szkodliwych dla środowiska materiałów, możesz wykonać pierwszy krok, decydując się na zakup odnowionego i perfekcyjnie działającego smartfona od Apple. To tak samo ekologiczne rozwiązanie, jak papierowe torby, e-faktury i podejście „paperless”.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej