Najciekawsze portale filmowe

Autor:

   |

Jesteś fanem kina? Lubisz oglądać najlepsze światowe produkcję? Mamy dla Ciebie podpowiedź gdzie szukać zestawień popularnych filmów i seriali. Przedstawiamy listę najciekawszych portali, na których w jednym miejscu szybko znajdziesz propozycje dla siebie. Dobry portal filmowy charakteryzuje przejrzyście przygotowana baza produkcji. Każdy film powinien być dokładnie opisany. Od streszczenia fabuły w taki sposób, by zainteresowała czytelnika po informacje o obsadzie aktorskiej i ciekawostki dotyczące poszczególnych produkcji.

Najciekawsze portale filmowe

Nasza pierwsza propozycja to portal internetowy Pinbook.pl. Serwis został stworzony z myślą o osobach kochających najlepsze kinowe produkcje i seriale. Strona oferuje opis nieograniczonej liczby filmów i zawsze jest na bieżąco z kinowymi premierami. Liczne rankingi i precyzyjne opisy powodują, że każdy z czytelników szybko znajdzie coś dla siebie. Portal informuje też o wydarzeniach z życia celebrytów oraz nowinkach technologicznych. Swoje miejsc na pinbook.pl znajdą też miłośnicy gier. Gdzie jeszcze warto szukać informacji związanych z szeroko pojętym filmem? Sprawdzoną kopalnią wiedzy jest portal filmweb.pl. Strona pojawiła się w sieci 18 marca 1998 roku. Dziś po ponad 20 latach działania jest uznawana za jedną z największych baz filmowych na świecie. Co ciekawe serwis filmweb.pl powstaje przy współpracy jego czytelników. Użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami mogą dodawać lub poprawiać istniejące już opisy filmów. Wszystkie tego typu działania są oczywiście pod kontrolą założycieli portalu.

Strona na bieżąco informuje o najważniejszych wydarzeniach filmowych i kinowych premierach. Każdy z odwiedzających portal oprócz opisu fabuły filmu może zapoznać się z jego recenzją. Wszystkie produkcję zawierają informację o dacie premiery filmu, a także tego ile zarobiła dana produkcja na świecie. Nie brakuje bogatych galerii zdjęciowych, w których kryją się szczegóły dotyczące występujących w konkretnym filmie aktorów. Do większości opisanych produkcji dołączane są też zwiastuny, które pozwolą każdemu użytkownikowi ocenić, czy interesuje go opisany na stronie film. Od 18 stycznia 2011 roku portal swoją bazę filmową uzupełnił o zakładkę z grami wideo. Opisywane tytuły dotyczą zarówno produkcji na komputer jak i konsole.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej