Masowa wysyłka SMS — tego jeszcze o niej nie wiesz!

Autor:

   |

Chcesz dotrzeć do jak największej grupy odbiorców. To oczywiste — w końcu jesteś przedsiębiorcą i zależy ci na tym, aby twój biznes się rozwijał. Poszukujesz nowych klientów i starasz się utrzymać zainteresowanie stałych odbiorców. Jeśli czujesz, że zaczyna brakować ci pomysłów na skuteczny marketing, mamy dla ciebie rozwiązanie.

Na czym polega masowa wysyłka SMS?

Masowa wysyłka SMS to narzędzie, którego zalety odkrywa coraz więcej właścicieli firm. Chociaż może ono budzić negatywne skojarzenia, masowość nie musi iść w parze z bylejakością. Wysyłając komunikaty do dużego grona odbiorców jednocześnie, oszczędzasz czas i środki, a jednocześnie odpowiadasz na potrzeby swoich klientów. Jak to możliwe? Przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję!

Masowa wysyłka SMS krok po kroku

Aby wdrożyć masową wysyłkę SMS, skorzystaj z platformy mProfi. Dzięki niej nie tylko przygotujesz atrakcyjny komunikat, ale także zaplanujesz jego wysyłkę — zgodnie z własną strategią marketingową. Poniżej wytłumaczymy ci, jak możesz to zrobić. To naprawdę proste!

 1. Rozpocznij proces rejestracji na stronie internetowej mProfi.pl.
 2. Aktywuj swoje konto firmowe.
 3. Zapoznaj się z dostępnymi narzędziami, postępuj zgodnie z intuicyjnymi wskazówkami i przygotuj treść pierwszego komunikatu.
 4. Użyj kalendarza online, aby zaplanować datę i godzinę masowej wysyłki SMS.
 5. Obserwuj, jak rośnie zainteresowanie twoimi usługami!

Co jeszcze możesz osiągnąć z mProfi? Platforma umożliwia ci stworzenie własnej bazy odbiorców. Korzystając z systemu, wyślesz do każdego z nich wiadomość tekstową, głosową, mailową, SMS, a także interaktywną — dzięki czatom RCS. Cennik jest ustalany indywidualnie, w zależności między innymi od liczby twoich odbiorców i celów biznesowych.

Zastosowanie masowej wysyłki SMS

Zastanawiasz się, jakie komunikaty możesz przygotować? Wszystko zależy od potrzeb twoich odbiorców i branży, w której się specjalizujesz. Dzięki mProfi stworzysz:

 • alerty i inne ostrzeżenia dla mieszkańców,
 • przypomnienia o terminach wizyt i płatności,
 • efektywne kampanie marketingowe,
 • zaproszenia i powiadomienia.

Warto wiedzieć, że masowa wysyłka SMS działa na podstawie systemu API. Umożliwia on integrację ze sklepem internetowym i aplikacjami mobilnymi. Dzięki temu wyślesz swoim klientom informacje dotyczące statusu ich zamówień. To idealne rozwiązanie dla branży e-commerce. Ale nie tylko! 

Marketing idealny dla twojego biznesu

Z masowej wysyłki SMS korzystają przedstawiciele branż takich jak:

 • administracja (alerty i powiadomienia),
 • marketing (ciekawostki, testy, informacje o szkoleniach),
 • handel (status zamówień, powiadomienia o wyprzedażach),
 • organizacja szkoleń (przypomnienia o zapisach),
 • hotelarstwo (przypomnienia o dokonanych rezerwacjach),
 • medycyna (przekierowania do terminarza online i płatności),
 • gastronomia (informacje o specjalnych ofertach sezonowych i nowościach),
 • turystyka (udostępnianie map i danych kontaktowych),
 • edukacja (mobilne komunikaty dla rodziców i pracowników).

W dobie mobilnej komunikacji szybkie i proste komunikaty sprawdzą się w przypadku niemal każdej placówki. Dlatego już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów mProfi, którzy rozwijają swoje przedsiębiorstwa dzięki wysyłce SMS!

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej