Laptop dla profesjonalisty – cienki i wydajny

Autor:

   |

Jakimi cechami powinny się wyróżniać laptopy, z których korzystają profesjonaliści? Bez wątpienia jakością wykonania, najmocniejszymi i najnowocześniejszymi podzespołami i niezawodnością. Co więcej, laptopy dla profesjonalistów, zaprojektowane powinny być z najwyższą dbałością o nawet najmniejsze detale. Gdzie szukać tego rodzaju sprzętu? Marki Hawlett-Packard zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to wszak amerykańskie przedsiębiorstwo, które plasuje się na bardzo wysokiej pozycji wśród światowych liderów branży informatycznej. Wśród wielu urządzeń, jakie oferują znajdują się także laptopy serii HP EliteBook, które uznawane są za jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie.

Wybór laptopa biznesowego – na co zwrócić uwagę?

Oprócz wyżej wspomnianych cech, laptopy wybierane przez profesjonalistów powinny wyróżniać się jeszcze dodatkowymi właściwościami. Wśród nich należałoby wymienić:

  • niewielki rozmiar i zmniejszoną wagę – powinno to być połączenie, które zagwarantuje wygodę podczas pracy, jednocześnie zapewni mobilność;
  • baterię umożliwiającą nawet kilkanaście godzin pracy;
  • szeroki wybór złączy pozwalających na wykorzystanie potencjału urządzenia;
  • solidną obudowę wykonaną z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne;
  • zabezpieczenia, które mają zapobiegać dostaniu się ważnych dokumentów oraz plików w niepowołane ręce.

HP EliteBook – seria zaprojektowana dla biznesu

Dlaczego, zastanawiając się nad nowym laptopem biznesowym warto jest wziąć pod uwagę serię EliteBook? Przede wszystkim dlatego, że od samego początku produkcji były to propozycje, których zadaniem było spełnianie wyjątkowo wysokich standardów. Zarówno pod względem wykonania, jak i wydajności. Na chwilę obecną, urządzenia te mogą spokojnie konkurować z takimi seriami jak Lenovo ThinkPad czy Dell Latitude.

Jakie modele EliteBook zasługują na uwagę?

Potrzeby świata biznesu zmuszają do sięgania po rozwiązania, które pozwalają na dobranie konfiguracji urządzenia do indywidualnych potrzeb. Wśród propozycji, które mogą Cię zainteresować, znaleźć można zarówno laptopy 14-calowe, jak i 17-calowe. Oprócz tego, do dyspozycji są także różne konfiguracje procesorów. Jeśli wybór padł na serię HP EliteBook to do najpopularniejszych modeli serii można zaliczyć:

  • HP Elitebook 830 – kompaktowe urządzenia z matrycą 13,3″ idealne dla osób dużo pracujących w trakcie podróży, ceniących sobie wysoką mobilność sprzętu;
  • HP EliteBopok 840 – 14″ wyświetlacz, niewielka waga i wysoka wydajność – to cechy, które wyjątkowo trafnie opisują tę serię. Seria ta uznawana jest za kompromis pomiędzy biurowym laptopem a mobilnym urządzeniem;
  • HP EliteBook Z 15″ ekranem to propozycja również mocno doceniana przez profesjonalistów. Wydajność, niska waga oraz ciekawy design tworzą nowoczesnego ultrabooka, który będzie odpowiadał wymaganiom świata biznesu.

HP EliteBook cienkie i wydajne laptopy do pracy w podróży

Wybierając urządzenie, które będzie uznawane za jedne z najlepszych w swojej klasie, warto sięgnąć po HP. Parametry oraz charakterystyka tych urządzeń sprawiają, że są one cenionym towarzyszem podczas służbowych podróży. Co więcej, doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest mobilność oraz moc. A w tym wypadku matowe matryce oraz energooszczędny tryb działania potwierdzają tylko to, że laptopy te stworzone zostały do pracy w terenie.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej