JBL głośniki przenośne – które są najlepsze?

Autor:

   |

Przenośne głośniki bezprzewodowe to sprzęt, który umożliwi zorganizowanie oprawy muzycznej w każdym miejscu – bez dostępu do gniazdka sieciowego. Korzystając z głośników Bluetooth, można szybko odtworzyć ścieżkę dźwiękową z dowolnego urządzenia mobilnego jak tablet lub smartfon. Chcesz zorganizować imprezę w plenerze, puścić muzykę dla dzieci na rodzinnym pikniku, a może stworzyć romantyczna atmosferę w ogrodzie? To wszystko możliwe, gdy masz takie urządzenie. A jaki model wybrać? Poniżej zaprezentujemy najlepsze propozycje firmy JBL.

Jak wybrać przenośny głośnik? Najważniejsze parametry

Głośniki Bluetooth to modne gadżety, które stały się bardzo popularne wśród młodzieży. Jednak, podobnie jak inne urządzenia elektroniczne, nie powinny być wybierane wyłącznie na podstawie wyglądu. Przez zakupem lepiej zapoznać się z dokładną specyfikacją. Jakich informacji w niej szukać? Najważniejsze parametry to:

– czas działania na akumulatorze – jeśli jest długi, nie musisz martwić się o ładowanie;

– odporność na wodę i kurz – to daje pewność, że głośnik sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w plenerze;

– dodatkowe funkcje – to mogą być technologie wspierające jakość dźwięku, a także atrakcyjne dodatki – takie, jak możliwość słuchania radia;

– wielkość i waga – sam zdecyduj, czy preferujesz duży sprzęt o dużej mocy, czy raczej niewielkie, poręczne głośniczki, które zawsze można mieć przy sobie.

W oparciu o te elementy można stwierdzić, czy dany głośnik jest faktycznie tym, czego szukasz. Kwestia doboru kolorystyki to dopiero następny krok. Większość modeli dostępna jest zresztą w różnych wariantach.

Głośniki przenośne JBL – polecane modele

Wiesz już, co będzie ważne przy wyborze odpowiednich głośników. Pora zatem zaprezentować najciekawsze modele. Oto lista tych urządzeń, które cieszą się dobrymi opiniami.

Głośnik Bluetooth JBL Clip 4 – pierwsza ciekawa propozycja to kompaktowy głośnik z charakterystycznym zaczepem zintegrowanym z obudową. Sprzęt jest odporny na wodę, kurz i pył, więc zabierzesz go dosłownie wszędzie. Na jednym ładowaniu można odtwarzać muzykę nawet przez 10 godzin!

Głośnik Bluetooth JBL Tuner 2 – to model łączący w sobie funkcję głośnika bezprzewodowego i przenośnego radia. Wbudowany moduł DAB/DAB+/FM umożliwia słuchanie ulubionych rozgłośni radiowych z krystalicznie czystym dźwiękiem, bez żadnych zakłóceń. W pamięci można zakodować pięć ulubionych stacji, które łatwo wybierzesz, korzystając z jednego przycisku. Czas działania JBL Tuner 2 wynosi aż 12 godzin.

Głośnik Bluetooth JBL Charge 5 – sprzęt o nieco większych gabarytach i większe mocy niż dwa poprzednie. Ma wbudowany port USB, dzięki czemu można być wykorzystywany także do ładowania innych urządzeń. Jest wodoodporny i posiada pojemny akumulator wystarczający na 20 godzin działania. Głębokie basy i bogate brzmienie to zasługa technologii JBL Original Pro Sound.

Głośnik Bluetooth JBL Xtreme 4 – korzystając z tego modelu, wypełnisz głośnym dźwiękiem dużą przestrzeń. Dzięki poręcznemu paskowi zawiesisz go na ramieniu i będziesz nosić jak torbę. Czas działania to rekordowe 24 godziny. Podobnie jak inne głośniki JBL nadaje się też na plażę, ponieważ jest wodoodporny.

Głośnik Bluetooth JBL GO Essential – na koniec warto wymienić jeszcze najbardziej poręczny, kieszonkowy sprzęt. To niewielki głośniczek na każdą okazję dostępny w różnych kolorach. Wbudowany akumulator wystarcza na pięć godzin. Waga to mniej niż 200 gramów, więc nie poczujesz jego ciężaru w torbie czy w plecaku!

JBL ma bardzo szeroką ofertę, więc nie wymieniliśmy każdego modelu. Jeśli masz ochotę na więcej, zobacz wszystkie głośniki przenośne JBL w sklepie MediaMarkt.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej