Jak mieć więcej wyświetleń na YouTube?

Autor:

   |

YouTube to serwis internetowy, którego nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Miliony osób próbują swoich sił przy produkcji filmików. Dla wielu bycie youtuberem to nie tylko pasja, ale też zawód. Liczba wyświetleń czy subskrypcji to podstawowe kryteria, które decydują o prestiżu danego kanału, ale też o zarobkach. Jednak na początku drogi wyświetleń jest mało, nikt nie chce wciskać przycisku subskrypcji, a przez to wszystko zapał twórcy maleje i niekiedy jest tak, że osoba, która ma wielki potencjał, przestaje nagrywać, bo w jej mniemaniu nie osiąga nic. Co zrobić, aby liczba wyświetleń rosła wraz z naszym zapałem?

O co chodzi w tych wyświetleniach?

Aby zacząć zarabiać, youtuber musi przekroczyć pewne minimum, które odblokuje mu możliwość zarabiania. Wtedy każde wyświetlenie, czy każda godzina obejrzanych filmików generuje przychód. Ten zależny jest od różnych aspektów. Wylicza go serwisowy algorytm, jednak nawet niewielka kwota daje sygnał, że nagrywanie ma sens.

Jednak odblokowanie tego minimum nie jest proste, wymaga wiele pracy i zaangażowania. Czasami może się to ciągnąć miesiącami. Nagranie jednego filmiku to nie tylko włączenie kamery, ale też przygotowanie, nagranie, montaż itp. Zajmuje wiele godzin, a brak bonifikaty może szybko zniechęcić. Poznaj nasze sposoby na zwiększenie liczby wyświetleń i przekroczenie magicznego progu minimum. Jak je zdobyć?

Dobry kontent to podstawa

Zrób dobry materiał. Mówi się, że dobry sprzedawca sprzeda nawet powietrze w słoiku. Jest w tym trochę prawdy, ale taka sprzedaż powietrza nie potrwa długo. To samo tyczy się filmików na YouTube.

Jeśli stworzysz dobry materiał, to jeśli ktoś trafi na twoje konto, zasubskrybuje i będzie chciał zobaczyć inne filmiki. A każda minuta, jaką spędzi na oglądaniu twoich materiałów, to dla ciebie zysk lub przybliżenie do magicznego progu minimum, o którym wspomnieliśmy wcześniej. Mierny film, nie zachęci go do subskrypcji. Tym bardziej że konkurencja jest spora.

Konkurencja nigdy nie śpi

Jak zapewne wiesz, miliony osób próbują swoich sił w tym serwisie. Wielu z nich tworzy naprawdę wartościowe materiały. Jedni wybijają się w tworzeniu filmików instruktażowych pomagających rozwiązać jakiś problem. Inni pokazują ciekaw miejsca, przepisy na pyszne potrawy. Niektórzy tworzą materiały, które mają bawić. Czy myślisz, że Twój film o gotowaniu wody w czajniku przebije czyjś przepis na szybką pizzę? A czy dowcip „idzie baba do lekarza a lekarz też baba” przebije prześmieszny skecz o polityce? Raczej nie. Pamiętaj, że nie tylko ty tworzysz i nie tylko ty chcesz mieć wielu widzów.

Nie bądź anonimowy

Nagrałeś genialny filmik o tym, jak odpalić samochód w mroźny poranek. Są tam ciekawe porady i trik, którego nikt nie zna, a mimo to wciąż masz marne 20 wyświetleń. Pokaż się.

Dodaj link na swoje social media, przejrzyj fora tematyczne. Może tam ktoś szuka rozwiązania podobnego problemu. Zostaw w odpowiedzi link do filmiku. Podobnie rzecz się ma z blogami, a nawet innymi filmikami na YouTube. Jeśli ktoś już nagrał podobny film, dodaj w komentarzu swój link i napisz, że ty oferujesz trik, jakiego nikt nie zna.

Tytuł to wizytówka filmu

Wymyśl chwytliwy tytuł. Świetnie sprawdzają się wyliczenia, np. „5 sposobów na obiad w 25 minut”, szybkie rozwiązania: „wylecz opryszczkę w jeden dzień”, pytania: „czy da się usmażyć jajecznicę bez patelni?”, słowa nakłaniające do zwrócenia uwagi, takie jak: sprawdź, zobacz, dowiedz się. Tytuł nie może być zbyt długi. Powinien składać się z jednego zdania pojedynczego. Najlepszy jest taki, który da się przeczytać jednym spojrzeniem.

Dlaczego warto kupić wyświetlenia na kuplike.pl?

Czasami materiał, jaki oferujemy, jest świetny, zrobiłeś wszystko co się da, a wciąż próg minimum nie jest przekroczony, wyświetlenia na YouTube nie rosną, za to twój zapał spada. Nie martw się, na to też jest sposób. Możesz kupić wyświetlenia w serwisie kuplike.pl. Jest to serwis oferujący wyświetlenia i nie tylko w bardzo niskich cenach. Co ciekawe, serwis oferuje nabijanie wyświetleń w naturalny sposób (nie wszystkie na raz), przez co algorytmy YouTube nie zauważą podejrzanego zachowania i nie ograniczą zasięgów, a to niezwykle ważne w rozwoju kanału.

Wiele osób przed obejrzeniem filmu, sprawdza liczbę wyświetleń i w ten sposób szufladkuje film do kategorii dobrych lub złych. Film z małą liczbą wyświetleń nie będzie zachęcał do jego oglądania. Kupno wyświetleń pozwoli zwiększyć te liczbę, a to zachęci innych do oglądania. Co więcej, serwis YouTube dodatkowo promuje kanały i filmy, które dobrze sobie radzą. Kolejna rzecz to to, że film, który w dość krótkim czasie zdobędzie sporo wyświetleń, trafia na kartę „Na czasie”. Trafienie tam to niemal gwarancja sukcesu danego filmiku. No i ostatnia rzecz, dużo wyświetleń i dużo obejrzanych godzin zbliża Cię do przekroczenia progu minimum, a to da ci możliwość zarobku. Kanały, których twórcy zarabiają, są postrzegane jako bardziej wartościowe.

Artykuł zewnętrzny

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej