Jak działa Magenta DOM od T-Mobile?

Autor:

   |

Dom to dla wielu osób miejsce rodzinnych spotkań, przyjazna przestrzeń do pracy, nauki, czy odprężania się po dniach pełnych wyzwań. T-Mobile wychodzi więc naprzeciw potrzebom prawdziwych domatorów i daje im ofertę konwergentną – Magenta DOM. Jeśli lubisz proste, przejrzyste zasady i podoba Ci się opcja wygodnego połączenia kilku usług u jednego operatora, koniecznie przeczytaj ten artykuł.  

Co to jest Magenta DOM?

Dom to dla Ciebie jedno z najważniejszych miejsc do życia? Z jednej strony, pozwala Ci na pracę, naukę i zabawę, a z drugiej stanowi miejsce do realizowania swoich pasji i spotkań z przyjaciółmi? Jeśli wolny czas z przyjemnością spędzasz we własnych czterech kątach obok ludzi, których naprawdę kochasz, Magenta DOM może być świetnym dopełnieniem Twojego stylu życia.

Magenta DOM to nowość od T-Mobile, która w ofercie konwergentnej łączy wszystko to, co może Ci się przydać w domu: abonament komórkowy, internet światłowodowy i telewizję. Szczegółowe informacje na temat Magenta DOM znajdziesz na: https://www.t-mobile.pl/c/magenta-dom/oferta.

 • Abonament komórkowy

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz nieograniczony internet w telefonie to coś, co pozwoli Ci być w stałym kontakcie z najbliższymi, dzielić się z nimi ważnymi informacjami, a w razie potrzeby, da możliwość surfowania po sieci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.

 • Szybki internet światłowodowy

Dziś internet to podstawa. Jest niezbędny do pracy w trybie home office, nauki (również zdalnej), zdobywania aktualnych informacji ze świata czy relaksowania się np. podczas grania w gry online i korzystania z popularnych serwisów VOD, gdzie możesz oglądać filmy i seriale.

 • Telewizja

Jeśli lubisz oglądać telewizję i leniwe wieczory przed telewizorem to coś w sam raz dla Ciebie, z pewnością docenisz różnorodność tematyczną programów dostępnych w ofercie Magenta DOM. Kanały informacyjne, filmowe, sportowe, kulturalne, dla dzieci czy motoryzacyjne to tylko przedsmak możliwości, jakie czekają w ofercie Magenta DOM od T-Mobile.

Magenta DOM – opis oferty

Do wyboru masz dwa rozwiązania: Telewizja + Internet Domowy lub Abonament Komórkowy + Internet Domowy + Telewizja.

 • Magenta DOM: Telewizja + Internet

Masz już abonament komórkowy w T-Mobile? Jeśli tak, w ramach oferty Magenta DOM możesz wybrać opcję: Telewizja + Internet Domowy w cenie:

 • 70 zł/ mies. przy prędkości światłowodu 300 Mb/s;
 • 80 zł/mies. przy prędkości światłowodu 600 Mb/s;
 • 100 zł/mies. przy prędkości światłowodu 900 Mb/s.
 • Magenta DOM: Abonament Komórkowy + Internet Domowy + Telewizja

Jeżeli jednak interesuje Cię najbogatszy wariant Magenta DOM, czyli Abonament Komórkowy + Internet Domowy + Telewizja, szczegóły oferty prezentują się następująco:

 • Abonament komórkowy: ciesz się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz internetem bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s. Przy okazji zgarnij dodatkowy rabat – 150 zł zniżki na smartfon.
 • Internet domowy: do wyboru masz 3 prędkości światłowodu: 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 900 Mb/s. Bez względu na to, na który wariant się zdecydujesz, otrzymasz nowoczesny router WiFi Premium 2.0 za 0 zł!
 • Telewizja: ponownie możesz wybrać spośród 3 dostępnych opcji: oferta S to 60 kanałów, oferta M to 110 kanałów i najbogatszy wariant, czyli oferta L to aż 130 kanałów. Uwaga: przez rok możesz korzystać z pakietu L w cenie S, by cieszyć się pełnią możliwości, jakie przygotował dla Ciebie T-Mobile w ofercie Magenta DOM. Dodatkowo otrzymasz dekoder z Android TV za 1 zł oraz dostęp PLAYER na rok za 0 zł.

Na tym jednak korzyści się nie kończą. Przez 12 miesięcy możesz korzystać za darmo z rozrywki bez ograniczeń. Do wyboru masz jedną z następujących usług: HBO Max, Tidal, Da Vinci Kids, Legimi i Eleven Sports.

W zależności od tego, na który pakiet internetu się zdecydujesz, miesięcznie zapłacisz: 95 zł (dla opcji 300 Mb/s), 105 zł (przy wariancie 600 Mb/s) lub 125 zł (opcja 900 Mb/s).

Wejdź na stronę T-Mobile i dowiedz się więcej na temat oferty Magenta DOM – pakiet dostosuj idealnie do swoich potrzeb i płać tylko za to, czego faktycznie potrzebujesz.

(Artykuł sponsorowany)

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej