Czym jest usługa multiroom?

Autor:

   |

Artykuł sponsorowany

Usługa multiroom to coraz popularniejsze rozwiązanie proponowane abonentom przez operatorów telewizyjnych. Pozwala w wygodny sposób oglądać różne programy w tym samym czasie. Nie trzeba przy tym wykupywać dodatkowego abonamentu. To rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku rodzin mających skrajnie różne preferencje co do treści oglądanych na ekranie. Jak korzystać z kilku telewizorów w ramach jednej umowy? Czy warto wykupić usługę multiroom? Sprawdź w poniższym artykule!

Oglądajcie różne programy na kilku odbiornikach jednocześnie

Jeden telewizor w domu to już dawno przeżytek – wiele rodzin korzysta na co dzień z dwóch lub większej liczby odbiorników. Jeśli przy tym każdy z domowników lubi oglądać inne programy, to multiroom jest dla nich świetnym rozwiązaniem. Dzięki tej usłudze każdy może włączyć swój ulubiony serial, program czy film, niezależnie od pozostałych członków rodziny. Multiroom pozwala na odbieranie różnych stacji jednocześnie. W ten sposób telewizja jest dostępna w każdym pokoju w pełnym zakresie.

Co to jest multiroom? Ta usługa polega na niezależnym działaniu kilku telewizorów, które odbierają sygnał w ramach jednej umowy abonenckiej. Wszystkie odbiorniki mogą mieć pełny zakres stacji dostępnych w ramach pakietu. To rozwiązanie korzystne pod względem finansowym, ponieważ nie wymaga podpisywania osobnych umów z operatorami na każdy telewizor. Jest to możliwe dzięki temu, że centralny punkt instalacji przekazuje sygnał do wielu odbiorników.

Multiroom TOYA – rozwiązanie dostosowane do potrzeb odbiorców

Operator telewizyjny TOYA oferuje swoim abonentom dwa sposoby korzystania z usługi multiroom. Pierwsza metoda umożliwia oglądanie wszystkich stacji naziemnej telewizji cyfrowej abonentom, którzy posiadają pakiety cyfrowe. W tym wypadku użytkownicy nie płacą dodatkowo za korzystanie z tej opcji na kilku telewizorach. Jedyny koszt, jaki ponoszą, dotyczy użytkowania odbiornika. Drugi sposób oferowany przez TOYA pozwala na oglądanie wszystkich programów dostępnych w ramach pakietu na wszystkich telewizorach w domu. Ponadto w tej opcji abonenci mogą korzystać z licznych udogodnień, w zależności od wybranego odbiornika. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie https://toya.net.pl/strona/multiroom.

Korzyści, jakie daje usługa multiroom

Multiroom to usługa, która ma naprawdę wiele zalet – jak choćby możliwość oglądania swojego ulubionego programu czy filmu bez konieczności zawierania kompromisów z innymi członkami rodziny. Warto wspomnieć również o możliwości nagrywania seriali i innych audycji telewizyjnych na wszystkich odbiornikach. Multiroom jest prosty zarówno w montażu, jak i podłączeniu. Co ważne, jakość sygnału pozostaje niezakłócona w każdym z odbiorników, jakie znajdują się w domu. Rodzicom z pewnością spodoba się też opcja kontroli rodzicielskiej, która pozwala na nadzorowanie oglądanych przez dziecko programów, nawet z innego pokoju.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej