5 faktów na temat usługi Apple One

Autor:

   |

Apple to firma, która proponuje szereg rozwiązań dla użytkowników sprzętu i urządzeń Apple. Co zyskują osoby korzystające z Apple? Jakie są fakty o usłudze Apple One? Co warto o niej wiedzieć? Tych i innych informacji dowiecie się z poniższego tekstu.

Apple to firma, która proponuje szereg rozwiązań dla użytkowników sprzętu i urządzeń Apple. Co zyskują osoby korzystające z Apple? Jakie są fakty o usłudze Apple One? Co warto o niej wiedzieć? Tych i innych informacji dowiecie się z poniższego tekstu.

Czym jest Apple One?

Apple One jest to zbiór usług multimedialnych, który jest zgromadzony w jedną subskrypcję. Po opłaceniu wybranej opcji subskrypcji można uzyskać dostęp do serwisów streamingowych z muzyką, filmami, serialami, grami oraz dodatkowym miejscem na dysku w chmurze iCloud. Apple One umożliwia dostęp w każdej chwili oraz miejscu do wszystkich serwisów steamingowych. Dodatkowo wybierając pakiet Apple One zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ, opcja jest o wiele tańsza niż pojedyncze subskrypcje na wybranych platformach multimedialnych.

Co oferuje Apple One?

Apple One to dostęp do czterech usług w cenie jednej subskrypcji. Do jakich serwisów streamingowych uzyskujesz dostęp, wykupując Apple One?

Po pierwsze abonament w Apple Music. Jest to serwis, który oferuje ponad 60 milionów utworów, składanek, playlist oraz wideoklipów, bez reklam. Możesz słuchać czego, chcesz i kiedy chcesz.

Kolejną platformą, która mieści się w pakiecie Apple One jest Apple TV+. Oferuje ona filmy, seriale, gry oraz bardzo dużo innych materiałów w formie video. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Apple Arcarde to coś dla fanów grania. Znajdziesz tam ponad 100 gier do wyboru, każdy odnajdzie opcję dla siebie. Mnóstwo propozycji dla dzieci, nastolatków i dorosłych.

Ostatnią rzeczą, która znajduje się w pakiecie Apple One, jest pamięć w chmurze iCloud. Masz możliwość przechowywania dużej ilości plików, zdjęć, materiałów wideo oraz dokumentów w jednym miejscu. Dzięki pamięci w iCloud możesz zagospodarować, aż od 50 do 100 GB pamięci tak jak chcesz.

Ile kosztuje Apple One?

Mamy dwa warianty pakietu. Pierwszy pakiet jest zaadresowany dla indywidualnych klientów, drugi natomiast dla rodziny.

  • Indywidualny – pakiet dla jednej osoby z 50 GB w iCloud kosztuje 24,99 zł miesięcznie
  • Rodzinny – pakiet dla sześciu osób z 200 GB w iCloud kosztuje 39,99 zł miesięcznie

Jaką zyskujesz oszczędność z Apple One?

Pakiety Apple One w zależności od opcji kosztują 24,99 zł oraz 39,99 zł. W pierwszym przypadku, jeśli chcielibyśmy zakupić osobno każdą subskrypcję z wyżej wymienionych serwisów steamingowych musielibyśmy zapłacić o 49 złotych więcej. Przy pakiecie rodzinnym dla sześciu osób różnica przy osobnym kupowaniu każdej subskrypcji wynosi 52 zł więcej. Oszczędność przy korzystaniu z Apple One jest znacząca.

Możliwość testowania?

Chcesz przed zakupem usługi Apple One sprawdzić, czy to na pewno opcja dla Ciebie? Jest możliwość darmowego przetestowania usługi. Nowi użytkownicy przez miesiąc mogą bezpłatnie przetestować Apple One i zdecydować czy chcą wykupić usługę na dalszy okres czasu. Instalacja jest bardzo prosta i łatwa. Wystarczy wejdź do sklepu App Store, następnie wybrać awatar w prawym górnym rogu i potem przejść do Subskrypcji. Przez kolejne kroki przeprowadzi cię aplikacja.

Podsumowanie

Reasumując Apple One to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy korzystają z serwisów streamingowych na co dzień. Pozwala dzięki jednej subskrypcji na użytkowanie kilku platform w bardzo korzystnej cenie.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej