Szukasz ciekawej gry MMORPG? Poznaj Broken Ranks

Autor:

   |

Pełna przygód gra fantasy i w dodatku jeszcze darmowa? Nie inaczej! Odkrywaj mapę, twórz drużyny, zakładaj gildie i korzystaj z pełnej dostępności do świata stworzonego przez Whitemoon Games. Broken Ranks to klasyczna gra MMORPG, dzięki której zapomnisz, co to znaczy nie mieć pomysłu na sobotnie popołudnie. Grałeś w Baldur’s Gate albo Heroes of Might and Magic? Wejdź teraz do krainy fantasy, która przypomni Ci tamte czasy.

Broken Ranks, czyli witaj ponownie w Taern

Ta gra MMORPG to następczyni The Pride of Taern wydanej w 2010 r. Tym razem wcielasz się w uchodźcę, który szuka swojego miejsca na świecie i czyni to, wykonując misje, tworząc nowe przyjaźnie i zabijając wrogów. Eksplorujesz miasta, pustkowia, góry i ruiny. Bądź czujny, bo na każdym kroku spotkać może Cię zarówno niebezpieczeństwo, jak i okazja do zawarcia ciekawej znajomości.

Gra MMORPG, która stale się rozwija – tu nie ma miejsca na nudę

Twórcy dbają o swoich graczy. Regularne aktualizacje, powiększana mapa oraz dodawane zadania skutecznie podnoszą jakość gry, sprawiając, że sięga po nią coraz więcej osób. Warto obserwować stronę Broken Ranks i facebookowy fanpage, bo to właśnie tam pojawiają się informacje o planach autorów i wiadomości na temat wyjątkowych wydarzeń online, w których możesz wziąć udział.

Nie potrzebujesz płatnego konta do fascynujących rozgrywek

I teraz najlepsza wiadomość – żeby dać się pochłonąć Taern, nie musisz wydawać pieniędzy. Możesz co prawda założyć konto premium z opłatą abonamentową i korzystać z systemu mikropłatności, ale nie jest to obowiązkowe. Co więcej – Twoja gra nie traci na jakości, względem tych, którzy mają płatne konta. Tak samo rozwijasz postać i walczysz z takimi samymi przeciwnikami, a zabijając moba, zbierasz z niego dokładnie to co wszyscy. Dotyczy to także bossów, przy których znajdują się najcenniejsze przedmioty. 

Na czym więc polega różnica? Na kosmetyce – konto premium daje np. wybór skórek dla petów (zwierzaków, które Ci towarzyszą) czy zbroi.

Broken Ranks – zobacz, jakie klasy postaci masz do wyboru

Twórcy postarali się, żeby każdy znalazł postać dla siebie niezależnie od swoich upodobań. Tak więc zarówno miłośnicy ciężkozbrojnych siepaczy, ognistych magów jak i zwinnych łuczników będą usatysfakcjonowani. A jeśli lubisz manipulować umysłem lub czujesz nierozerwalną więź z przyrodą, która jest na każde Twoje wezwanie? W obu przypadkach również dokonasz szybkiego wyboru. 7 postaci czeka na Ciebie i, jak to w większości RPG-ów, ich wygląd ukształtujesz tak jak podpowie Ci wyobraźnia.

Ręce pełne roboty – w Broken Ranks nie usiądziesz nawet na sekundę

Chyba, że odwiedzisz tawernę. Wtedy masz chwilę wytchnienia przed kolejnym zadaniem. A tych jest dużo. Oprócz głównych, fabuła zawiera też misje poboczne, których liczba wciąż się zwiększa. Dialogi trzeba czytać, za to warto się na nich skupić, bo nie są to zdawkowe teksty. Widać, że twórcom zależało na oddaniu głębi postaci – również tych drugoplanowych. A skoro już przy dialogach jesteśmy – pamiętaj, że każdy Twój wybór ma znaczenie, czytaj dokładnie i staraj się wczuć w sytuację – jeśli nie trafisz z odpowiedzią,  szybko możesz tego pożałować. 

Rozgość się w wirtualnym świecie, który staje się coraz bardziej rozbudowany. Załóż gildię, w której postawisz własną wieżę teleportacyjną i depozyt. Zbierz drużynę i zetrzyj się w boju PvP. Jeśli regularnie ogrywasz gry z gatunku RPG, Broken Ranks stanie się Twoją nową ulubioną grą komputerową.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej