Najlepsze gry na Nintendo Switch – TOP 3

Autor:

   |

Konsole Nintendo Switch cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników na całym świecie. Od czterech lat uznawane są za jedne z najlepiej sprzedających się konsol na rynku. Małe, poręczne, designerskie, z doskonałym komfortem użytkowania i pozostałymi wysokimi parametrami technicznymi sprawiły, że pokochało je całe grono użytkowników na całym świecie. Konsola dostępna w pięciu modelach doskonale wpisze w nasze indywidualne preferencje i wymagania. Pomimo wielu dostępnych, znanych tytułów gier na Nintendo Switch, wyróżnić możemy TOP 3, które bez wątpienia cieszy się największą popularnością i uznaniem wśród miłośników gier. Które gry powinny znaleźć się w posiadaniu każdego z nas? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść wskazówek? Zaczynamy!.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zelda to zdecydowanie gra na Nintendo Switch, która zasługuje na to, by znaleźć się gronie TOP 3 najlepszych propozycji. Jest grą przygodową, akcji, będącą kolejną odsłoną popularnej serii. Jej korzenie sięgają aż do roku 1986, kiedy to światło dzienne ujrzała pierwsza jej wersja.  Wcielamy się w postać Linka, który stara się uratować Królestwo Hyrule. 

Przemierzanie otwartego, niczym nieskrępowanego świata pełnego zagadek i przygód to doskonała rozrywka, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Hyrule kryje w sobie różnej maści przeciwników, oraz zróżnicowany klimat. To sprawia, że przemierzając świat pełen niespodzianek, musimy wybrać właściwe wyposażenie, które będzie dobrane przede wszystkim ze względu na warunki atmosferyczne. W celu zapewnienia rozbudowanej rozrywki wszystkim graczom, w grze odnaleźć możemy misje główne oraz misje poboczne. Dziesięć zadań związanych z głównym wątkiem fabularnym to m.in. Follow the Sheikah Slate, Eldin Tower czy Destroy Ganon. 

Super Mario Odyssey – gra, która od wielu lat cieszy się ogromną popularnością

Super Mario to gra, którą wielu z nas kojarzy z dzieciństwa, grając w nią na swoich pierwszy komputerach. Także Nintendo Switch doczekało się gry będącej kontynuacją kochanego na całym świecie uroczego hydraulika – Super Mario Odyssey. Jest to gra zręcznościowa. Mario opuszcza swój Mushroom Kingdom wyruszając w podróż, która zaprowadza go w nowe, tajemnicze miejsca. Co niezwykle efektywne, Mario żegluje pomiędzy światami na pokładzie wyjątkowo nowoczesnego statku powietrznego. Tradycyjnie Mario zmaga się z wieloma przeciwnościami, by uratować księżniczkę Peach. Ukochanej Mario grozi małżeństwo z Bowserem. To, co wyróżnia Super Mario Odyssey, gra toczy się oprócz Grzybowego Królestwa także w alternatywnym świecie, który jest wzorowany na rzeczywistym, doskonałym udając miasta, pustynię, lasy i wioski.

Trójwymiarowa platformówka wraz z wyjątkowymi akrobatycznymi zdolnościami głównego bohatera, oraz niespotykaną dotąd czapką bohatera sprawia, że gra cieszy się ogromną popularnością. Czapka naszego ukochanego hydraulika jest żywą postacią, dzięki której możemy uzyskać dostęp do specjalnych umiejętności. Rzut czapką przez Mario sprawia, że zawiśnie ona w powietrzu, będąc dla nas dodatkową platformą do wylądowania. 

Minecraft 

Minecraft ze względu na swoją popularność doczekał się także wersji na konsolę Nintendo Switch. Tworzenie własnego świata, wydobywanie surowców, walka z mobami sprawia, że pozycja jest w stanie zapewnić nam doskonałą rozrywkę na wiele godzin. Co więcej, gry na Nintendo Switch takie jak Minecraft, pozwalają wykazać nam się pomysłowością. Brak ograniczeń podczas budowania i tworzenia nowych światów sprawia, że ścinając drzewa, szukając rud żelaza, czy wydobywając niezwykle cenny kamień, możemy tworzyć wyjątkowe konstrukcję. Na szczególną uwagę zasługuje Redstone, który jest materiałem niezwykle uniwersalnym, a jego użycie dodaje unikatowego charakteru. Minecraft pozwala na wspólną grę z naszymi przyjaciółmi. Szeroki wybór skórek, kreacji oraz tekstur pozwala nam także na nieustanne urozmaicanie rozrywki. Pomimo tego, że gra dedykowana jest dla najmłodszych graczy, z powodzeniem jest użytkowana także przez dorosłych użytkowników.

Nintendo Switch zgromadziło szeroką bazę różnorodnych gier, dzięki czemu każdy z posiadaczy konsoli jest w stanie odnaleźć pozycję doskonale dopasowane do własnych potrzeb i oczekiwań. Istnieją jednak trzy, kluczowe pozycję gier, które stanowią wyposażenie obowiązkowe. Jeśli pragniesz poczuć rozrywkę na najwyższym poziomie, będąc szczęśliwym posiadaczem Nintendo Switch, z całą pewnością trzy wyżej wymienione gry pozwolą Ci na doskonałą zabawę. Przekonaj się osobiście, jakie to proste!

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej