Komenda na WH do CS GO

Autor:

   |

Czy wiesz, że możesz włączyć WallHack’a (WH) na lokalnym serwerze CS GO za pomocą jednej prostej komendy?

Każdy, kto grał w Counter-Strike’a (zwłaszcza gracze spoza Premier) słyszał o czymś, co nazywa się Wallhack (WH). Ale czy wiesz, że możesz go włączyć za pomocą jednej komendy w konsoli CS GO? Służy do tego polecenie r_drawothermodels 2

Jak działa Wallhack (WH) w CS GO?

Wallhack to rodzaj cheatu, który pozwala widzieć przeciwników przez ściany. Wraz z Aimbotem jest to najpopularniejszy cheat używany w CS:GO. Nie jest to jednak najprostszy cheat do “ogarnięcia”, ponieważ nadal wiele osób dostaje za niego VAC Bana. Wallhack jest bardzo łatwy do wykrycia na Overwatchu (nawet przez niedoświadczonych graczy), zwłaszcza gdy gracz, który go używa, ciągle celuje przez ścianę.

Ten typ cheatu był używany w pierwszych wersjach Counter-Strike’a i jest głównym wyborem większości oszustów w grach FPS, ponieważ daje więcej korzyści niż jakikolwiek inny, nawet jeśli mówimy o aimbocie.

Jak aktywować Wall Hack za pomocą konsoli?

Nie każdy wie, że konsola w CS:GO daje możliwość włączenia legalnego Wallhacka na własnych serwerach. Możesz to zrobić za pomocą jednej z komend sv_cheats – “r_drawothermodels 2“. Cały proces wygląda następująco:

  • Sprawdź swoje ustawienia gry, aby upewnić się, że możesz otworzyć konsolę (zazwyczaj jest ona dostępna z poziomu przycisku “~”.
  • Stwórz serwer lokalny w CS GO lub dołącz do serwera, na którym chcesz włączyć Wall Hack
  • Otwórz konsolę wciskając klawisz tyldy na klawiaturze (~)
  • Wpisz “sv_cheats 1” w konsoli i potwierdź enterem. Komenda ta włączy możliwość stosowania “leglanych cheatów”.
  • Wpisz w konsoli “r_drawothermodels 2” i wciśnij Enter.
  • Gotowe! Twój legalny Wallhack jest teraz włączony. Jeśli chcesz wyłączyć tryb Wallhacka, wpisz “r_drawothermodels 1“.

Oczywiście warto dodać, że nie możesz używać komendy Wallhack (jak również innych komend sv_cheats) w oficjalnych grach matchmakingowych. Możesz jej używać tylko na swoich własnych serwerach, w trybie dla jednego gracza i na niektórych serwerach społecznościowych z uprawnieniami dla komend sv_cheats.

Alternatywna komenda Wallhacka – mat_wireframe 1-4

Twoją alternatywną komendą Wallhacka może być mat_wireframe (1/2/3/4) – gdy jest włączona, wyświetlisz wszystkie elementy gry w formie szkieletu. Nie jest to klasyczny Wallhack, ale jest to interesująca komenda, która pozwala widzieć obiekty przez ściany. Polecenie mat_wireframe oferuje 4 opcje wyświetlania; oto jak wygląda każda z nich:

mat_wireframe 1
mat_wireframe 2
mat_wireframe 3
mat_wireframe 4

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej