Cyberpunk 2077: długo wyczekiwana aktualizacja 1.5 next-gen

Autor:

   |

Moment, na który czekali fani Cyberpunka 2077, w końcu nadszedł – łatka 1.5 jest już dostępna do pobrania na PlayStation 5 i Xbox Series X|S, co oznacza, że aktualizacja dla next-genów oficjalnie nadeszła.

Gra Cyberpunk 2077 miała jedną z najtrudniejszych premier w historii gier, a nawet została usunięta ze sklepu PlayStation wkrótce po wydaniu ze względu na słabe działanie na konsolach ostatniej generacji.

Firma CD Projekt Red pozostała jednak oddana sprawie i obiecała w przyszłych aktualizacjach mnóstwo poprawek jakościowych i naprawy znanych błędów. Jeśli czekaliście na aktualizację next-genową dla Cyberpunka 2077 to macie szczęście, bo ten moment wreszcie nadszedł.

Cyberpunk 2077 – szczegóły aktualizacji 1.5 dla next-genów

CD Projekt Red nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółowych informacji o tym, co znajdzie się w aktualizacji 1.5 dla next-genów. Dzięki niedawnej prezentacji twórców wiemy jednak, że wersje Cyberpunk 2077 na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S będą zawierać ray tracing, rozdzielczość 4K, ulepszenia wizualne i techniczne, szybsze czasy ładowania i wiele więcej.

Użytkownicy PlayStation 5 otrzymają również pełną obsługę technologii DualSense. Twórcy poinformowali również, że w aktualizacji zostaną poprawione różne elementy gry, takie jak drzewko atutów, ruch uliczny, prowadzenie pojazdów i inne.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej