Znaleziono poważny błąd w Google Chrome. Zaktualizuj swoją przeglądarkę!

Autor:

   |

Ostatnio w przeglądarce Google Chrome wykryto poważną lukę w zabezpieczeniach, która może stanowić zagrożenie dla użytkowników. Google już zareagowało, wypuszczając niezbędną poprawkę.

Chociaż szczegółowe informacje o błędzie nie zostały ujawnione, wiadomo, że może on być wykorzystany przez cyberprzestępców. Luka została oznaczona jako exploit CVE-2023-6345.

Wszyscy użytkownicy przeglądarki Chrome, zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych, powinni jak najszybciej zaktualizować swoje oprogramowanie. Google zazwyczaj zapewnia automatyczne aktualizacje, ale zaleca się ręczne sprawdzenie dostępności nowej wersji w Google Play lub w sekcji “Pomoc” na komputerze.

Ta sytuacja podkreśla znaczenie regularnych aktualizacji oprogramowania jako kluczowego elementu ochrony przed cyberzagrożeniami. Użytkownicy powinni być czujni i regularnie sprawdzać dostępność aktualizacji, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich danych i urządzeń.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej