cyberghost recenzja

Cyberghost VPN – recenzja i test. Czy warto i jaka jest cena?

Autor:

   |

Wiele osób zastanawia się, na jakie usługi VPN się zdecydować. Wbrew pozorom wybór odpowiedniego oprogramowania jest znacznie trudniejszy, niż może nam się wydawać. Na rynku dostępna jest cała masa aplikacji, jednak jak się można domyśleć, nie wszystkie z nich mogą zostać polecone. Ostatnimi czasy coraz więcej osób decyduje się na Cyberghost VPN. Czy warto postawić na tego VPN? Jakie funkcje oferuje swoim użytkownikom? Czy jego prędkość jest zadowalająca?

Co warto wiedzieć na temat CyberghostVPN?

Cyberghost VPN to firma, która na rynku działa już od roku 2004. Przez wiele lat zyskała ona całą masę pozytywnych opinii, głównie za sprawą swojego działania, które nie postawia praktycznie nic do życzenia. Równie dużą zaletą jest intuicyjny interfejs, dzięki któremu nawet osoby, które na co dzień nie zajmują się technologią, poradzą sobie z obsługą tego VPN. Nie możemy także zapomnieć o okresie próbnym, który jest zupełnie bezpłatny. To świetne rozwiązanie, w szczególności, gdy nie jesteśmy pewni, czy chcemy przez dłuższy czas korzystać z tej usługi. Jakimi jeszcze zaletami charakteryzuje się ten VPN?

Dlaczego warto zdecydować się na CyberghostVPN?

Przede wszystkim należy wspomnieć, że Cyberghost VPN to usługa, którą uznają się za jedną z najlepszych na całym świecie. Bardzo dużo osób decyduje się na nią, głównie za sprawą możliwości zapewnienia anonimowości, dzięki lokalizacji siedziby firmy. Znajduje się ona w Rumunii. Co to oznacza? Kraj ten nie należy do obszaru, który monitorowany jest przez pewne normy międzynarodowe. Może nam się wydawać, że to jedynie szczegół, jednak sprawia on, że wszelkie dane nawigacyjne nie będą mogły zostać sprawdzone przez osoby trzecie. Poza naprawdę dobrymi zabezpieczeniami Cyberghost VPN oferuje swoim użytkownikom także możliwość łączenia się z wieloma krajami. Dzięki temu jesteśmy w stanie pobierać określone treści, co pozwala nam na odblokowywanie konkretnych transmisji strumieniowych.

Jakie funkcje oferuje nam CyberghostVPN?

Prostota użytkowania


Użyteczność usługi to bardzo ważny aspekt, który jest kluczowy dla wszystkich użytkowników. Jak już wspomnieliśmy, Cyberghost VPN charakteryzuje się swoim prostym interfejsem. Tym samym osoby, które korzystają z komputerów, mogą korzystać z tej usługi w tak zwany sposób konwencjonalny. Jedyne co musimy zrobić to pobrać oraz zainstalować odpowiedni plik, jaki oferuje nam Cyberghost VPN. Nie możemy także zapomnieć, że firma ta zapewnia nam również rozszerzenie dla przeglądarek, dzięki któremu korzystanie z Cyberghost VPN jest jeszcze wygodniejsze oraz praktyczniejsze.

Osoby, które zamiast laptopa czy komputera wybierają sprzęty mobilne, również nie zostały pominięte. Specjalnie dla nich została przygotowana aplikacja, która dostępna jest zarówno na systemach Android, jak i iOS. Warto także wspomnieć, że usługa Cyberghost VPN może zostać zainstalowana nawet na telewizorze wyposażonym w funkcję Smart TV.

Dostępność lokalizacji i serwerów

Ilość krajów, które oferuje VPN to bardzo ważny aspekt w czasie zawierania różnych umów. Dobra usługa to możliwość wyboru wiele usług. Bardzo ważna jest liczba dostępnych adresów IP, na którą należy zwrócić szczególną uwagę w czasie wyboru oprogramowania. Ponadto, duża liczba adresów wiąże się z odblokowaniem większej ilości treści oraz możliwości oglądanie przeróżnych transmisji strumieniowych. Cyberghost VPN swoim użytkownikom oferuje aż 90 różnych krajów i ponad 6000 adresów IP. Jakie najpopularniejsze kraje zapewnia nam ten VPN?

 • Hiszpania;
 • Niemcy;
 • Kanada;
 • Stany Zjednoczone;
 • Japonia;
 • Francja;
 • Wielka Brytania;
 • Chiny oraz wiele więcej.

Aż 9 na 10 krajów, które oferuje swoim klientom Cyberghost VPN, posiada również tak zwane połączenie Peer to Peer. Technologia ta świetnie nadaje się do transmisji strumieniowej oraz pobierania wszelkich treści. Jakość połączenia oferowanego przez Cyberghost VPN jest świetna, dlatego dzięki niemu możemy korzystać z takich usług jak:

 • BBC iPlayer;
 • Netflix;
 • YouTube;
 • Amazon Prime;
 • ESPN;
 • Fox oraz wiele więcej.

Dostęp na wielu urządzeniach

Jak już wspomnieliśmy, Cyberghost VPN jest dostępny na całej gamie różnych sprzętów. Firma specjalnie dla każdego urządzenia zapewnia nam odpowiedni instalator, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do usługi. W przypadku laptopów czy komputerów mamy możliwość instalacji oprogramowania na takich systemach operacyjnych jak Windows, Linux, czy też MacOS. Osoby, które zamierzają korzystać jedynie z przeglądarek internetowych, mogą zdecydować się na dedykowane rozszerzenie, które dostępne jest dla Google Chrome oraz Firefox. Usługa jest również dostępna na sprzęty mobilne z systemami iOS oraz Android, a także inteligentne telewizory z Android TV App czy Amazon Fire Stick.

Najważniejsze jest jednak to, że zakup tylko i wyłącznie jednego abonamentu, upoważnia nas do korzystania z Cyberghost VPN na aż 7 niezależnych urządzeniach podłączonych do sieci. Co więcej, osoby, których umiejętności sieciowe są nieco bardziej zaawansowane, będą mogły skorzystać z wielu interesujących funkcji, które pozwalają dowolnie skonfigurować router.

Typy abonamentów

Rodzajów abonamentów, jakie oferowane są przez Cyberghost VPN, naprawdę nie brakuje. Cena jest oczywiście uzależniona przede wszystkim od tego, na jak długi najem się zdecydujemy. W związku z tym, jeśli wybierzemy dłuższy okres, zostaniemy uhonorowani znacznie niższą ceną. Nie możemy także zapomnieć, że umowa to jedna z rzeczy, które przedstawia nam, jakie obowiązki tyczą się jednej, jak i drugiej strony. Dzięki temu, jeśli dany dostawca nie będzie spełniał naszych potrzeb, to po prostu się na niego nie zdecydujemy i nie stracimy naszych pieniędzy. Jednak w przypadku Cyberghost VPN jest to niemożliwe, gdyż firma ta oferuje nam bezpłatny okres próbny, który pozwala nam na zapoznanie się z oferowaną przez nich usługą.

CyberGhost oferuje 3 rodzaje abonamentów: 3-letni, roczny i miesięczny.

Plan 3-letni
€2.64 za miesiąc
Oszczędność 80%
Cena za 3 lata: €95
Rozliczenie następuje co 3 lata
7 urządzeń
Plan roczny
€6.22 (~28 PLN) za miesiąc
Oszczędność: 54%
Cena za 1 rok: €71.88
Rozliczenie następuje co 1 rok
7 urządzeń
Plan miesięczny
€12.99 (~48 PLN) za miesiąc
Oszczędność: 0%
Cena za 1 miesiąc: €12.99
Rozliczenie następuje co miesiąc
7 urządzeń

Dostępność funkcji

Usługi, jakie zapewnia nam Cyberghost VPN, są naprawdę zadowalające. Tym samym możemy:

 • Zapewnić ochronę naszej sieci Wi-Fi;
 • Skorzystać z natychmiastowego szyfrowania;
 • Za pomocą jednego kliknięcia myszy ukryć nasz adres IP;
 • Zablokować internetowe śledzenie;
 • W ułamku sekundy usunąć dziennik;
 • Zablokować wszelkie niepożądane przez nas treści.

Wyżej wymienione funkcje, to podstawowe usługi, które po zakupie Cyberghost VPN, otrzyma każdy z nas. Możemy jednak zdecydować się na dodatkowe opcje, które są równie interesujące. Jedną z nich jest tak zwany Strażnik Prywatności. To rozwiązanie, które wyłączy niektóry funkcje naszego systemu operacyjnego odpowiadające za monitorowanie informacji. Możemy również wynająć tak zwane dedykowanie UP, dzięki czemu uzyskamy swój własny, unikalny adres.

Bezpieczeństwo

Cyberghost VPN może pochwalić się wszelkimi potrzebnymi certyfikatami, które tylko potwierdzają, że korzystanie z tej usługi jest bezpieczne. Poza umożliwieniem dostępu do wszelkich stron internetowych, które zostały zablokowane przez aspekty geograficzne, możliwe jest ukrywanie naszego adresu IP, pobieranie torrentowych plików, bardzo bezpieczne korzystanie z publicznych sieci, szyfrowanie, którego poziom, określony jest jako wojskowy oraz wiele więcej.

Obsługa klienta

Cyberghost VPN to usługa, której instalacja praktycznie zawsze przebiega szybko oraz bez większych problemów. Jeśli jednak będziemy mieli jakikolwiek problem, warto skorzystać z sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Znajdziemy tam odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania. Co, jednak jeśli pytanie, które chcieliśmy zadać, jeszcze nie padło?

Przez 7 dni w tygodniu oraz 24 godziny na dobę możemy korzystać z dostępnego chatu na żywo. Osoby, które na nim pracują to wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie udzielą nam pomocy. Odpowiedzi są udzielane bardzo szybko, a obsługa jest miła oraz przyjazna. Zamiast chatu możemy także wybrać kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Adres mailowy Cyberghost VPN to [email protected]. W tym wypadku nieco dłużej będziemy musieli czekać na odpowiedź, jednak pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, aby to trwało to tak krótko, jak to możliwe.

Jaką prędkość oferuje nam Cyberghost VPN?

Nie ma co się oszukiwać, najważniejszym zadaniem Cyberghost VPN, jest zapewnienie nam tak dużego bezpieczeństwa w sieci, jak to możliwe. Nie możemy jednak zapomnieć o prędkości, która zawsze powinna być co najmniej zadowalająca. Jak się okazuje, jest to wielka zaleta Cyberghost VPN. Usługa ta połączyła wojskowe bezpieczeństwo wraz z żeglarskim doświadczeniem, dlatego prędkość połączenia jest wręcz nieograniczona.

Jak już wspominaliśmy, liczba serwerów jest bardzo duża, dlatego każdy użytkownik będzie zadowolony z prędkości, jaką oferuje nam Cyberghost VPN. Takie działanie skutkuje tym, że wrażenia w czasie korzystania z internetu są po prostu niezapomniane. Bez względu na to, czy przeglądamy strony internetowe, pobieramy pliki czy decydujemy się na transmisję strumieniową, wszystko działa tak, jakbyśmy tego chcieli.

Szybkość działania Cyberghost VPN została potwierdzona przez wiele rzetelnych testów. Dzięki temu możemy jasno stwierdzić, że usługa ta ma wielką przewagą nad pozostałymi VPN na rynku. Bardzo ważny jest również fakt, że w Cyberghost VPN zostało zaimplementowane szyfrowanie bitowe AES-256. Co nam to daje? Przede wszystkim to, że prędkość połączenia nigdy nie spada, a wręcz przeciwnie, zawsze pozostaje na dobrym poziomie.

Ile kosztuje Cyberghost VPN?

Nie ma co się oszukiwać, Cyberghost VPN oferuje nam naprawdę konkurencyjną cenę, która wyróżnia się na tle konkurencji. Co więcej, możemy skorzystać z wielu ciekawych promocji. Jeśli jednak zdecydujemy się na standardową cenę, będziemy musieli liczyć się z kosztem wynoszącym 12,99 dolarów za każdy miesiąc użytkowania. Taka cena nie zwala nas z nóg i jest bardzo porównywalna z podobnymi usługami na rynku. Jest tak przede wszystkim dlatego, że warto zapłacić za kilka miesięcy z góry, czym sumarycznie zaoszczędzimy wiele pieniędzy.

Ceny Cyberghost VPN w formie czytelnej tabeli:

Plan 3-letni
€2.64 za miesiąc
Oszczędność 80%
Cena za 3 lata: €95
Rozliczenie następuje co 3 lata
7 urządzeń
Plan roczny
€6.22 (~28 PLN) za miesiąc
Oszczędność: 54%
Cena za 1 rok: €71.88
Rozliczenie następuje co 1 rok
7 urządzeń
Plan miesięczny
€12.99 (~48 PLN) za miesiąc
Oszczędność: 0%
Cena za 1 miesiąc: €12.99
Rozliczenie następuje co miesiąc
7 urządzeń

Już, kiedy zdecydujemy się na roczny pakiet, cena za jeden miesiąc wyniesie zaledwie 5,99 dolarów za miesiąc. To naprawdę uczciwa cena, a to dopiero początek. Znacznie taniej robi się, kiedy wybierzemy dwuletni pakiet. W sumie będzie on nas kosztował 88,56 dolarów, co daje nam imponująco niską miesięczną cenę równą 3,69 dolarów. Najbardziej opłacalny jest jednak pakiet 3-letni. Kosztuje on nas jedynie 2,75 dolarów każdego miesiąca. To naprawdę atrakcyjna oferta, które od początkowej ceny niższa jest o około 80 procent. Warto również wspomnieć o dedykowanych usługach IP oraz ochronie prywatności, za które będziemy musieli jednokrotnie zapłacić 15 dolarów, a później 5 dolarów każdego miesiąca.

Cyberghost VPN wyróżnia się na rynku tym, że oferuje nam możliwość płacenia z pomocą popularnych metod płatności. Co do nich zaliczamy?

 • Bitcoin;
 • Visa;
 • MasterCard;
 • PayPal;
 • Karty kredytowe American Express.

To bardzo powszechne metody płatności, dlatego proces płacenia zawsze jest szybki prosty oraz bezproblemowy.

Zalety Cyberghost VPN

 • Automatyczny wyłącznik awaryjny
 • Nielimitowana przepustowość i brak limitów danych
 • Uzyskaj dostęp do ponad 6400 serwerów na całym świecie
 • Ochrona przed wyciekiem DNS i IP
 • Restrykcyjna polityka braku dzienników
 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP
 • Jednoczesne połączenie nawet 7 urządzeń z systemem
 • Aplikacje na Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Routery
 • Przyjazne wsparcie: czat lub e-mail
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Czy warto zainwestować w Cyberghost VPN?

Jak się można domyślić, werdykt nie może być inny, niż pozytywny. Usługa VPN to bardzo przydatne rozwiązanie, które przydaje się nam każdego dnia. Dlaczego warto postawić na Cyberghost VPN? Za tą firmę przemawiają między innymi świetne zabezpieczenia. Oferowane przez nią serwery w większości wypadków są fizyczne, dlatego nigdy nie dojdzie do sytuacji, w której przejdą one na osoby trzecie. Prędkość połączenia to również wielki plus Cyberghost VPN. Wiele lat pracy sprawiło, że aktualnie usługa ta zapewnia nam bezproblemowe działanie, którego jakość stoi na najwyższym poziomie. Wiele osób nie chce korzystać z VPN za sprawą tego, że zwalniają one działanie przeglądarki. W przypadku Cyberghost VPN takiego działania po prostu nie uświadczymy. Nie możemy także zapomnieć o wielu dodatkowych funkcjach, które są bardzo przydatne. Dedykowane adresy IP czy tak zwane Privacy Guard sprawiają, że Cyberghost VPN to świetny wybór. Warto również wspomnieć, o ogromnej gamie języków, które dostępne są w przypadku tej usługi. Jak widać, Cyberghost VPN to praktycznie same zalety oraz brak wad. W związku z tym, jeśli szukamy świetnego VPN, to warto wybrać właśnie niego.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej