Wirtualne biuro w Warszawie polecane dla firm IT

Autor:

   |

Prowadzisz firmę w sektorze IT ? Programujesz z domu ? Możesz wykorzystać adres wirtualnego biura z centrum Warszawy jako adres siedziby działalności gospodarczej lub spółki z o.o.

Dlaczego warto skorzystać z wirtualnego biura ?

Wirtualne biuro to przede wszystkim święty spokój u siebie w domu. Nie musisz bowiem podawać adresu swojego domu czy mieszkania w ogólnodostępnych miejscach jak CEiDG czy KRS. Dzięki temu nikt nie dowie się z tych źródeł gdzie odbywa się Twoja praca, gdzie trzymasz sprzęt komputerowy. Adres siedziby firmy to będzie adres biura wirtualnego z centrum Warszawy, z bliskich okolic Pałacu Kultury. Adres siedziby firmy to wbrew wszelkim pozorom bardzo poważna sprawa, gdyż na niego przychodzi wszelka korespondencja od urzędów, pod ten adres może przyjść również urzędnik bez zapowiedzi, jak i adres ten jest kopiowany przez wiele serwisów internetowych wypisujących wszelkie możliwe firmy z KRS czy CEiDG. Niestety najczęściej adres siedziby firmy wychodzi również w wyszukiwarce Google, co wykorzystują niektórzy spamerzy do przysłania niechcianej korespondencji pocztowej np. katalogi mebli do biura, katalogi artykułów biurowych, prośby od fundacji o wsparcie, oferty prowadzenia ksiąg rachunkowych, itp.

Wirtualny adres to także adres do korespondencji

Warto zauważyć czym jest współczesne wirtualne biuro. Jest to w pełni realny, czynny w typowych godzinach w dni powszednie lokal biurowy zarówno z wyposażeniem jak i personelem.

Obecnie personel wirtualnych biur to personel wysoko wykwalifikowany, gdyż ma on liczne obowiązki sprawdzania rejestrów CEiDG, KRS czy CRBR oraz wydawania ocen rejestrowanym firmom. Dzięki temu, iż wirtualne biuro to lokal czynny i z personelem to bez problemu odbywa się w nim odbiór wszelkiej korespondencji przychodzącej dla klientów biura wirtualnego.

Korespondencja jest odbierana każdego dnia a powiadomienie o jej odbiorze wychodzi na email lub także na SMS od razu po dokonaniu odbioru. Ponieważ w czasach pandemii nie warto chodzić do wirtualnego biura, by odebrać pocztę to może ona być także zeskanowana do PDF.

Dlaczego najlepsze wirtualne biura są w Warszawie ?

Bliska okolica Pałacu Kultury, czyli ścisłe centrum Warszawy daje możliwość bycia bardziej anonimowym przy prowadzeniu biznesu a dodatkowo warszawski adres to większy prestiż i naśladowanie korporacji, które również wybierają Warszawę jako siedzibę. Miasta mające po 100 tys. mieszkańców lub mniej nie były nigdy polecane do prowadzenia firmy. Należy pamiętać, że firma w każdej chwili może się ponadprzeciętnie rozwinąć a wtedy jest szansa, że stanie się dużym podatnikiem w małym mieście. Będzie to oznaczało spore zainteresowanie lokalnych urzędów, co w Warszawie ze względu na ogrom firm różnej wielkości jest praktycznie niemożliwe. Wybierz wirtualne biura w Warszawie i podaruj sobie spokój w domu.

Jak wybrać wirtualne biuro ?

Wirtualne biura są bardzo różne. Jedne skupiają się na obsłudze rachunkowej a wirtualne biuro to jedynie dodatek, inne zajęły się coworkingiem i przy okazji abonamentu na coworking można wykupić wirtualne biuro. Najważniejszym czynnikiem wyboru powinien być stan prawny lokalu, w którym zamierzasz mieć siedzibę swojej firmy. W księdze wieczystej powinna istnieć pełna własność lokalu na rzecz firmy prowadzącej biuro wirtualne. Dzięki temu adres siedziby będzie aktualny latami, gdyż właściciel biura wirtualnego to będzie ta sama osoba czy firma, która jest właścicielem lokalu. Dodatkowo biuro wirtualne powinno mieć pod swoim adresem sale do spotkań a nie jedynie sam lokal biurowy – sprawdź wirtualne biura biurowirtualnewarszawa.pl

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej