Deski elektryczne do jazdy – pierwszy zmotoryzowany pojazd dla dziecka

Autor:

   |

Dzieci, szczególnie chłopcy od pierwszych lat wsiadają na zabawkowe samochody, odpychają się nogami, czując wiatr we włosach. Gdy już jednak podrosną, nie mają ochoty samodzielnie ruszać czy pedałować. Wtedy z pomocą przyjdą deski elektryczne do jazdy dla dzieci, bardzo ciekawy produkt, który może stać się pierwszym zmotoryzowanym pojazdem kilkuletniego chłopca.

Deski elektryczne do jazdy – na czym polega ich fenomen?

Deski elektryczne już od kilku dobrych lat są niezwykle popularnym wyborem. Decydują się na nie dorośli, nastolatkowie, ale również rodzice i rodzina najmłodszych, która chce sprawić im wyjątkowy prezent. Fenomen tego urządzenia polega na tym, że do jazdy nie jest potrzebna siła mięśni. Oczywiście nauka prowadzenia deskorolki elektrycznej nie należy do najłatwiejszych, mimo wszystko dzieci bardzo szybko potrafią złapać równowagę i utrzymywać ją podczas jazdy. Chcemy podkreślić, że na rynku jest ogromny wybór modeli desek elektrycznych, różnią się one przede wszystkim rozmiarem opon, ale także prędkością i mocą. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od wieku dziecka i jego umiejętności utrzymania równowagi.

Na początek polecamy większe koła i deski słabsze, których prędkość maksymalna nie będzie przekraczać kilkunastu kilometrów na godzinę. Nie tylko będą tańsze, ale również bardziej bezpieczne dla najmłodszych. Średnica kół ma ogromne znaczenie podczas jazdy po nierównościach, jeśli więc Twoje dziecko będzie podróżować po drogach nierównych, warto zastanowić się nad większymi oponami. Producenci tworzą urządzenia z kołami o średnicy od około 6 do 10 cali, postaw na coś z górnej granicy. Na koniec pozostanie już tylko stawianie pierwszych kroków w nauce prowadzenia tego urządzenia. Deska do jazdy to świetny sposób na prezent dla dziecka, ale to nie wszystko. Potrafi doskonale zastąpić samochód czy rower podczas dojazdów do pracy lub szkoły.

Dla małych dzieci deski z nakładką!

Deski elektryczne dla najmłodszych wciąż mogą być w pełni bezpieczne. Co ciekawe, nawet wtedy, gdy dziecko nie opanuje jeszcze prowadzenia tego urządzenia. Wszystko za sprawą nakładek do desek elektrycznych. To sprzęt najczęściej uniwersalny, pasujący do każdego urządzenia Smart Board w przypadku między innymi firmy Manta. Mimo że dziecko siedzi, wciąż poczuje niesamowite wrażenia z jazdy, prowadzenie będzie znacznie prostsze, pozycja wygodniejsza, a bezpieczeństwo wzrośnie kilkukrotnie. Nakładki mają konstrukcję wyposażoną w amortyzatory, co jeszcze mocniej przyczyni się do komfortu podróżowania. Wykonanie z metalu zagwarantuje z kolei wysoką trwałość i wiele kilometrów przejechanych bez najmniejszego kłopotu. Deskorolki elektryczne w takim wydaniu mogą przynieść wiele radości z jazdy wszystkim dzieciom.

Manta – znany producent desek do jazdy

Jeśli szukasz nakładek lub desek elektrycznych do jazdy, zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty firmy Manta. Polski producent dba o jakość swoich wyrobów, tworząc bardzo solidne konstrukcje, których głównym celem jest zapewnienie frajdy, ale i bezpieczeństwa dzieciom. Co ważne, do dyspozycji klientów oddaje wiele modeli dostosowanych do potrzeb najmłodszych. Deski mają różną moc i średnicę kół, zmienne pojemności akumulatora i czasy ładowania, a także inną w poszczególnych modelach prędkość maksymalną. Nakładki do deski elektrycznej z kolei także występują w kilku wersjach, szczególnie pod względem wykończenia i kolorystyki między innymi siedziska.

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej