1.pl – poznajmy nowego gracza wśród internetowych sklepów z notebookami

Autor:

   |

Każdy, kto planuje zakup nowego laptopa, staje przed szeregiem wyborów. Który model wybrać, gdzie kupić upatrzony sprzęt, czy wybrać stacjonarny salon, czy może sklep online? W poniższym tekście przedstawimy nowego gracza na mapie sklepów z notebookami, którym jest 1.pl. Omówimy pokrótce jego asortyment oraz przewagi konkurencyjne, dzięki którym klienci coraz chętniej wybierają jego ofertę. Zapraszamy do odwiedzin.

Kilka słów o powstaniu 1.pl

Pomimo że 1.pl to nowy gracz na rynku stoi za nami potężny podmiot na rynku elektroniki – Action SA, spółka z ponad 30-letnim stażem na rynku, notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. To zapewnia nam możliwość negocjowania najlepszych warunków z czołowymi dostawcami sprzętu na świecie: ASUS, Dell, HP, Lenovo, MSI.

Co kupisz w 1.pl?

Sklep z notebookami 1.pl swoim klientom oferuje przede wszystkim laptopy do różnych zadań. Asortyment możemy podzielić na cztery głównie kategorie:
– laptopy do domu,
– laptopy gamingowe,
– laptopy biznesowe,
– akcesoria (torby, plecaki, myszki, słuchawki, zasilacze) i mnóstwo innych rzeczy, które ułatwiają pracę, zabawę czy podróżowania z laptopem.

Co nas wyróżnia na tle innych sklepów?

Planując start sklepu, wiedzieliśmy, że kluczowy jest klient. Dlatego też od samego początku staraliśmy się ułożyć ofertę tak, aby oprócz szerokiego asortymentu, konkurencyjnych cen móc zaproponować coś ekstra.
I tak powstała lista +1. Owa lista to nic innego jak zestaw udogodnień dla klientów, do których zaliczamy:

– 1 dodatkowy miesiąc gwarancji na zakupiony sprzęt,
– 1 dodatkowy dzień na zwrot towaru wobec ustawowego terminu art. 27 ustawy o prawach konsumenta.
Czasem ten jeden dzień może robić różnicę, stąd też jesteśmy na to gotowi,
– 1 dzień krótszy czas na rozpatrzenie reklamacji. Reklamacja może przydarzyć się zawsze. Drobne błędy np. w kompletacji zamówienia wymagają wyjaśnienia. Z nami możesz liczyć na maksymalne skrócenie tego okresu.
– 1 dzień więcej na odstąpienie od umowy. Kupiłeś towar, ale wciąż masz obiekcje czy był to najlepszy wybór?
W 1.pl masz 24h więcej na upewnienie się bądź odstąpienie od umowy.
– 1 osoba do kontaktu z klientem. Męczą się boty na stronach sklepów, które odpowiadają na z góry ustalone pytania? U nas porozmawiasz z żywym człowiekiem, który zna asortyment i potrafi w ciągu kilku minut odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, rozwiać wątpliwości.

Zakupiony produkt w Twoich rękach już następnego dnia

Dbamy o to, aby Twój sprzęt jak najszybciej znalazł się u Ciebie. Dlatego wprowadziliśmy zasadę, w myśl której jeśli płatność zostanie zrealizowana za pośrednictwem BLIK lub PayU, do godz. 14:00, zamówienie następnego dnia roboczego trafi np. do wybranego paczkomatu.

Finansowanie sprzętu – leasing, raty

Dobry sprzęt musi kosztować. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też nasi klienci otrzymują możliwość sfinansowania zakupów leasingiem lub systemem ratalnym. Jako 1.pl mamy podpisane umowy z czołowymi instytucjami finansowymi, które specjalizują się w obsłudze sklepów internetowych. Dzięki temu w ciągu kilkunastu minut jesteśmy w stanie uzyskać leasing lub raty w zależności od tego, czy nabywamy sprzęt na firmę, czy prywatnie.

Ubezpieczenie sprzętu od większości zagrożeń

Laptop to nie tylko przedmiot o znacznej wartości. To przede wszystkim narzędzie pracy. Jego uszkodzenie lub – co gorsza – kradzież sprawia, że nagle tracimy możliwości wykonywania swoich codziennych zadań. Ubezpieczenie, które oferuje 1.pl we współpracy z TU Compensa, zapewnia ochronę zakupionego sprzętu na niemalże każdą ewentualność.

Podsumowanie

1.pl to sklep, którego oferta i udogodnienia dla klientów czynią go godnym polecenia dla każdej osoby, firmy, która ma w planach zakup nowego laptopa i towarzyszącym mu akcesoriów. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, przeglądu asortymentu oraz zadawania pytań naszym konsultantom.

Materiał zewnętrzny

Skomentuj lub zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Informacja: komentarze i opinie dodawane na forum są moderowane. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treśći zawarte przez użytkowników.

Czytaj więcej