Firefox - Instalacja krok po kroku

Po uruchomieniu instalatora Firefoksa Twoim oczom powinien ukazać się taki oto widok: Instalacja Firefoksa - ekran powitalny Jest to ekran powitalny programu instalującego Twojej nowej przeglądarki. Aby przejść do kolejnego etapu, kliknij przycisk Dalej.

Instalacja Firefoksa - Licencja Na tym ekranie możesz przeczytać pełną licencję, na podsta­wie której Firefox jest udostępniany (bezpłatnie) przez Fundację Mozilla. Licencja napisana jest w języku angielskim, jej polskie tłumaczenie znajduje się na polskiej stronie Firefoksa.

Instalacja Firefoksa - wybór rodzaju instalacji Po zatwierdzeniu licencji możliwy jest wybór metody instalacji – pozostaw Standardową i kliknij przycisk Dalej.

Instalacja Firefoksa - Podsumowanie przed instalacjąInstalator zebrał już wszystkie po­trzeb­ne informacje i jest gotowy do właściwej instalacji Firefoksa. Aby ją rozpocząć, kliknij Dalej.

Podczas instalacji…Instalacja Firefoksa - Podczas instalacji

Instalacja Firefoksa - Zakończenie instalacji Instalacja dobiegła końca – jesteś już posiadaczem nowej przeglądarki Firefox! Pozostaw zaznaczone Uruchom program Mozilla Firefox, aby od razu po kliknięciu Zakończ uruchomić nową przeglądarkę.

Powróć do opisu Firefoksa lub zobacz jak skopiować Ulubione i ustawienia z Internet Explorera.

Następna strona»

BrowseHappy.pl«